Založ si blog

Kto vlastne zradil Putina? Prigožin? Alebo niekto iný? Údajne zatýkajú veľkú skupinu ľudí na čele s Šojgu a Gerasimovom!

Podľa jedného neovereného videa, čo sa stalo v piatok a sobotu bolo len teátro na odpútanie pozornosti. Putin sa údajne dozvedel , že ho zradili a potreboval zavrieť zradcov. Tak požiadal Prigožina aby urobil „vzburu“ a vyhrozil priamo dvom najvyšším Ministrovi obrany Šojgu a NGŠovi Gerasimovovi. Tým šlo o život a tak ušli z Rostova na Done priamo do Moskvy kde zradili zradcov. Oni údajne stáli na čele veľkej skupiny ľudí, čo chceli odstrániť Putina. A tak po ich priznaní vystúpil Putin a celý bledý hovoril že to je zrada vlasti a národa ako bola v 1917 roku a všetkých zradcov povstalcov METEŽNIKOV stihne spravodlivý trest. Nikde nepovedal Prigožina a Wagnerovcov, to preto, aby mohli zatýkať pravých zradcov a mali na to čas. Tí boli presvedčení že hovorí o Prigožinovi a jeho vojsku. Preto je v pondelok voľno v Moskve, lebo povstanie ešte neskončilo. Len Wagner group zohrali svoje predstavenie a vrátili sa. Prihgožin je v Bielorusku, aby nebol v dosahu GRU ktorá môže pracovať pre ministra obrany. Preto údajne zmizol.

Nikde som nenašiel potvrdenie tejto správy a známa z Moskvy to potvrdiť nevie, že čakajú na pondelok. Ale reči idú, že to včera nebola zrada a vzbura len tak.. ako bola prezentovaná.. A ten chlapík z tohto videa je teraz pod silnou ochranou… NO AKO HOLYÚDSKY nový film..

Prvý krát dávam neoverenú informáciu z druhého zdroja, lebo mi to príde až neuveriteľné. Takže požijeme a uvidíme.

link na video :

@zuben.co

♬ оригинальный звук – zuben.co

Efektívne využitie „Boydovho cyklu“ určí, kto bude vo vojne úspešnejší. Môže prehrať celé ľudstvo.

04.06.2024

Prečo Ukrajina nie je stále blízko k víťazstvu ? Začnem všeobecnými ukazovateľmi. HDP Ukrajiny do začiatku vojny bolo 160 mld USD, Ruska 2,2 bilióna USD, Nemecka 4,1 bil USD, EU mala 17, bil. USD. Putin používa na vojnu priemerne 120 mld USD, čo je ročne 5,4% HDP. Európska pomoc za dva roky vojny predstavovala asi 88 miliárd USD, čo je 0,25% HDP. Reálny pomer výdavkov na vojnu [...]

Prekročíme „Rubikon“ a nebude cesty späť? Rus intenzívne zopakoval hrozbu použitia jadrových zbraní!

30.05.2024

Len prednedávnom som na otázku, ako bude pokračovať vývoj konfliktu východ západ vedeného na Ukrajine povedal, že v prípade zvyšovania tlaku na použitie západných zbraní na teritoriu Ruska a prípadnej účasti vojenských expertných síl na teritoriu Ukrajiny, či zasiahnutia ruských rakiet a dronov z území štátov NATO ( Poľsko, Slovensko, Rumunsko či Bulharsko) bude [...]

Útok nad Charkovom, jeho intenzita a ciele.

22.05.2024

Aby sme si urobili predstavu o operácii nad Charkovom , dám príklad z roku 1968 a obsadení Československa. 1968. intervenční vojska pravděpodobně disponovali 6.300 tanky, 2.000 děly, 550 bojovými a 250 dopravními letouny. Souhrnné počty vojsk byly odhadovány na více něž 500.000 osob. 1989-91 odišlo z ČSSR 75 000 vojakov, 1220 tankov, 1250 diel,96 lietadiel a [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04, aktualizované: 22:27

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 554
Celková čítanosť: 3176105x
Priemerná čítanosť článkov: 5733x

Autor blogu

Kategórie

Archív