Založ si blog

Celoplošné testovanie ako sme ho vykonali a interpretácia výsledku sú v príkrom rozpore s inštrukciami z príbalového letáku daného testu!

Firma z Trnavy Eurolab Lambda a.s. podpísala s Štátnymi hmotnými rezervami ( SŠHR) dve zmluvy na dodanie 10,5 milióna  kusov  Skríningových  testov na diagnostiku ochorenia COVID-19 v hodnote 46 365 000,00 eur!  Zvyšné testy v počte 3 milióny boli dodané inými firmami od iných výrobcov. Testy majú certifikát EU, o čom svedčí aj značka EU na ich obale. Pán Harabin vo svojom videu z 3.11.2020 teda nehovorí pravdu, keď tvrdí, že testy nemajú certifikát EU a sú nulitné, vychádza z mylnej informácie.

Tak som pátral a našiel som príbalový leták priamo z tohto typu testu na internete v českom jazyku. TAM STOJÍ :

Plánované použití

Test STANDARD COVID-19 Ag je rychlý chromatografický imunologický test pro kvalitativní detekci specifických antigenů COVID-19 přítomných v lidském nasofaryngu a orofaryngu. Tento test je určený pro profesionální diagnostické použití in vitro a je určený jako pomůcka pro časnou diagnostiku infekce COVID-19 u pacientů s klinickými symptomy infekce COVID-19. Poskytuje pouze iniciální výsledky screeningového testu. Aby se potvrdila infekce COVID-19, je třeba provést další specifické alternativní diagnostické metody……. TAKŽE??? testujeme v rozpore s príbalovým letákom samotného testu.. je to vôbec možné??

 Práve som pochopil, prečo sa primárka  MuDr Júlia Horáková, ocenená Pribinovým krížom II stupňa rozhodla na protest proti tejto arogancii pri nedodržaní postupu určeného výrobcom, vrátiť toto vyznamenanie ! Hovorila presne o tomto nedostatku, ktorý politici pri svojom rozhodnutí ako nastavia testovanie odignorovali….

Link na príbalový leták

https://www.labmark.cz/data/system/attachments/sdbiosensor_q_covid_ag_ifu_

cz_6.2020.pdf

Časť textu príbalového letáku nám ukazuje, že naše testovanie je v rozpore s určením testu a už vôbec nemôže slúžiť samotné na zakázanie pohybu občanov, tak ako rozhodli naši mocní !

 Kto teda rozhodol, že budú tieto testy použité V ROZPORE S ICH URČENÍM A V ROZPORE S NÁVODOM? Novinári prosím pýtajte sa!

link na registráciu testov na  SUKL https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/media/tlacove-spravy/antigenove-testy-na-plosne-testovanie?page_id=5457

Tajné služby dostali telefónne čísla 3, 8 milióna Slovákov. Z nazbieraných databáz sme nič nevyťažili!

08.11.2020

To bolo rečí, že bude celoplošné testovanie dobrovoľné a anonymné! Ani jedno nebolo, ani dobrovoľné ani anonymné. Vojaci dali všetky získané údaje z prvého kola do databáz, z ktorých polícia čerpala pri stíhaní duplicitne testovaných za šírenie nákazlivej choroby. Ak by nebola vytvorená databáza, nemali by ako vedieť, že niekto pozitívne testovaný ráno doma, šiel [...]

Prvé kolo som absolvoval. Prečo nepôjdem na druhé kolo testov!

02.11.2020

Vírusy tu sú, boli aj budú. Máme tu jeden nový, ktorý všetci označujú za pandemický a smrteľný. OK, nepopieram že tu je, nenapádam dodržiavanie prijatých opatrení, ktoré sa mi nepáčia, rešpektujem ich. Kritizovať mi ich nezmyselnosť však nikto nezabráni. Hoci som dôchodca a nechodím do zamestnania, šiel som na prvé kolo povinných testov aby som získal ten [...]

Masový odber vzoriek, problém hodený na samosprávy smrdiaci na míle ďaleko! Ako Igorodie štátne tajomstvo prezradilo.

20.10.2020

A tak to tu máme, cvičenie nevídaného rozsahu. Igorodie ( c. Chmelár) sa rozhodlo vojsť do dejín, otestuje celý národ. Dobrovoľne nasilu? Pod rizikom trestov vrátane finančných či zatváraní zdravých ľudí v karanténe to môže mať dohru aj na súdoch. No nie o tom som chcel. V prvom rade poviem takto : DOBRE PôJDEM na prvé testovanie dobrovoľne, no mám podmienku od [...]

maternica, brucho, menštruácia, bolesť

Škótsky parlament schválil zákon o bezplatnom poskytovaní menštruačných potrieb

25.11.2020 06:48

Škótsko sa stalo vôbec prvou krajinou na svete, ktorá pristúpila k takémuto rozhodnutiu.

Igor Matovič, Zuzana Čaputová

Baránek: Prezidentka Matoviča neponížila, mala vystúpiť skôr

25.11.2020 06:30

Prezidentka pokarhala premiéra, premiér sa ospravedlnil na sociálnej sieti. Podľa politického analytika to nebolo ospravedlnenie, len výzva k sebeovládaniu.

Švajčiarsko, koronavírus, lyžovačka

ONLINE: Zavrime cez sviatky Alpy, vyzývajú Taliani susedov

25.11.2020 05:50, aktualizované: 08:08

Taliani chcú nechať zavreté svoje alpské lyžiarské strediská a žiadajú o to aj ďalšie alpské krajiny. Obávajú sa, že počas sviatkov koronavírus neustrážia.

pocasie-25-11-2020

V dolinách pod mrakmi. Kde môže vykuknúť slnko?

25.11.2020 00:00

Na Slovensku môže byť inverzné počasie, čo znamená, že slnečné lúče si ľudia užijú najmä na horách. Nebude to tak všade.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 444
Celková čítanosť: 2068075x
Priemerná čítanosť článkov: 4658x

Autor blogu

Kategórie