Založ si blog

Eurovoľby na Slovensku prepadákom pre Nadsamca, Vojtecha- Bélu furtposlancovie a bozkávača výložiek znovufrajtra.

V dennej tlači hneď zrána rezonujú prvé odhady výsledkov eurovolieb. Pochlapili sme sa skoro dvojnásobne, čo sa týka účasti, teda okolo 20% bude asi stále najhoršie číslo v EU, no u nás je to nárast asi o 65%. Občanov stále tieto voľby nezaujímajú, bolo by ich potrebné asi spojiť s nejakými našimi , inak voliča do urien nedostaneme. Teda okrem antisociálnej politiky, ktorá dostáva do urien pravidelne dosť veľa ľudí, aj keď ich postupne ubúda. Samovraždou ukončilo vlani život 410 mužov a 96 žien. O samovraždu sa pokúsilo 462 mužov a 379 žien. Takmer 40 percent boli demonštratívne pokusy. Oproti predchádzajúcemu roku poklesol počet samovrážd o 39 a samovražedných pokusov o 110. „Ešte výraznejší rozdiel možno badať pri porovnaní s rokom 2013, kedy bolo evidovaných o 122 samovrážd a 131 samovražedných pokusov viac ako v uplynulom roku,“ poukázalo NCZI.

Späť však k odhadom výsledkov volieb. Vyhral pravdepodobne štátostran Smeromproti no s mizivým náskokom jediného % pred stále agresívnejšími SpoluProgresívcami 19-18 ako v hádzanej.. Matovič a HN to vidia inak, z ich uhla pohľadu zvíťazili SpoluProgresívci 19% s väčším náskokom oproti Smeromproti 16-17%. Je to jedno, lebo mandátov je len 13+1, a viac ako štyri nik nedostane. Tretí skončil šedý mor vlkov v ovčom rúne, tváriacich sa vlastenecky so ziskom asi 12% a dvoma mandátmi. Do EU parlamentu by sa mali dostať ešte  Panbožkári KDH a Bielolajnári SaS s dvoma mandátmi za asi 9%, posledným na cieľovej rovinke, no v limite pre mandát je OĹaNoklaunov a SMK ktoré ak prejdú limitom 5%, dostanú po jednom mandáte. Je to historické víťazstvo SMK, ktoré po rozdelení sa po prvý krát by porazilo Mostovku Vojtecha Bugára. Mladší asi nevedia, že Béla sa dal premenovať niekedy v 90tych rokoch zo slovenského Vojtech, na maďarské Béla. Najviac bolo ego zbúrané nadsamcovi Kolárovie, lebo s týmto určite nerátal. Jeho moslimský druh spolunažívania v háremovom vzťahu asi začína našincom vadiť. Ja však možné, že jeho straty sú spôsobené beznádejou nových rodičiek, ktoré strácajú nádej, žeby skočil aj na ne..  V posedom období nemá žiadne nové dieťa s novou mamičkou, čo mu evidentne uberá na popularite. Mladé nosnice prestávajú dúfať a tak ho nevolili. Z parlamentných strán som zabudol na degradovanie kapitáňa bozkávača výložiek znova na frajtra, lebo nebude mať žiadneho poslanca, čo je taktiež riadny kopanec do jeho ega. Neúspech až troch parlamentných strán z toho dvoch vládokoaličných je jasným signálom pred našimi domácimi budúcoročnými voľbami. Voliť pomaličky otáča presýpacie hodiny svojej náklonnosti  a niektorí tradiční hráči budú z hodín vypadnutí… tento text vznikol podľa odhadov po sčítaní 90% okrskov.  Posledný odhad po sčítaní všetkých hlasov podľa TV Markéza znie:

08:55 PS/Spolu 20,07 %, Smer 15,69 %, ĽS NS 12,04 %, KDH 9,67 %, SaS 9,6 %, OĽaNO 5,24 % a SNS 4,08 %. To sú predbežné a neoficiálne výsledky eurovolieb po sčítaní všetkých hlasov .

Takže naša enkláva europoslancov bude pravdepodobne zo   SpoluProgresívcov, Smeromproti,Šedomorov, Panbožkárov Bielolajnárov a možno Oľanoklaunovna hrane s  prekvapením Smkferónov… Pre našu domácu situáciu to nemá podstatný význam, lebo nik z týchto tam nie je a nebude za Slovensko, ale budú rozlezení po svojich partajných frakciách a budú hlasovať podľa nich. Volič rozhodol a môže si dať ročnú pauzu počas ktorej bude každému ukradnutý ako vždy. Pekný zvyšok víkendu Vám želám ja,  nevolič  a politický nihilista…

P.S.: pokračujúci pád Smeromproti je očakávaný a v politike už povedali svoje posledné slovo, preto ich výsledok nenazývam prepadák… Ako vidieť zafungovala polopravdová propaganda SloluProgresívcov, keď spojila do jedného stáda, strany vládnej koalície a Šedomora a Nadsamca…. Všetci piati výrazne stratili, lebo volič uveril…

Raňajky.

07.12.2019

Atramentová obloha, blikajúce hviezdy, nie je to náhoda, úsmev na perách mi hniezdi. Sním a vidím lúku letnú na konci jari, Na deke krajíčku z hrnčeka vôňa kávy lenivo sa parí.. Na deke viac »

Republika, v ktorej som sa narodil a žil, by oslávila 101. narodeniny

28.10.2019

Blížil sa koniec veľkej vojny a štáty Rakúsko- Uhorska sa začali snažiť o povojnovú samostatnosť. Aby nás veľmoci uznali, muselo sa urobiť veľmi veľa práce na diplomatickom poli, ktorá viac »

II. Spadol MiG-29. Pilot má k dispozícii aj údaj o vzdialenosti ktorú preletí pri okamžitej zásobe paliva a momentálnej spotrebe.

06.10.2019

Ospravedlňujem sa za mierne odbornejší blog, myslím si že pre informovanie je vcelku dobré mať prehľad ako to funguje. Lietadlo má na palube zásobu paliva 4200 litrov v nádržiach rozmiestnených viac »

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

palica, starec, staroba, súd, muž, ruka, nemecko

Zomrela najstaršia obyvateľka Česka, mala 108 rokov

08.12.2019 21:13

Magdalena Kytnerová sa narodila 17. marca 1911 v Rakúsku blízko Viedne.

Benjamin Netanjahu

Netanjahu znovu navrhol anektovanie osídlení v Predjordánku

08.12.2019 20:38

Izraelský premiér ešte v septembri pred predčasnými parlamentnými voľbami v krajine prisľúbil, že v prípade víťazstva anektuje všetky židovské osady v Predjordánsku.

Bielorusko / Rusko /

Integrácia či okupácia? Minsk zatiaľ Moskve odolal

08.12.2019 20:11

Bieloruský prezident Alexander Lukašenko sa snaží vyjednávať, aby si Minsk uchoval čo najviac suverenity voči Rusku.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 410
Celková čítanosť: 1700033x
Priemerná čítanosť článkov: 4146x

Autor blogu

Kategórie