Všetci v našom štáte veľmi radi poukazujú na obdobie temna ktoré sa rozpútalo po druhej svetovej vojne vo východnom bloku nazývané ako „stalinizmus.“ Hľadali sa nepriatelia novovzniknutých komunistických režimov, ktorí boli označovaní za protištátne živly, prepúšťali sa z práce, vyhadzovali sa z povolaní, ktoré im boli zakázané, zatváralo sa do väzníc, […]
Pokračovanie článku
