Rozbíjanie pravice a rozpad obyčajných ľudí? ? ?

Ak niekto kradol zo spoločného tak kradol.. má to byť predsa vyšetrené bez ohľadu na to, či je v politike vpravo alebo vľavo… a zrazu počujem „lídra“ … tým že to niekto stále omieľa rozbíja pravicu.. nie tým, že ako pravičiari kradli.. ale tým, že sa to chce vyšetriť.. A zrazu je ten narcistický minister, čo na to kalil rok a pol, lebo nebola politická objednávka, vrahom pravice.. zaujímavý morálny postoj „lídra“.. nie tí čo zhrešili, ale tí čo o hriechu hovoria.. a že kresťan niekde v skratke hnutia.. prd makový..

Rovnakí „kresťania“ čo  sú skoro svätí a vošli terazky do „obyčajných a nezávislých“( doteraz som nepochopil prečo sa tí, čo už 20 rokov nerobili ale len sa presúšali v parlamente či na ministerstvách majú tú odvahu nazývať „obyčajní ľudia“).. tak teraz práve títo skoro svätí, čo bojovali proti všetkým doterajším IZMOM.. socializmom počínajúc.. mečiarizmom, dzuridoizmom a ficoizmom končiac.. tak oni sa boja detektora lžy??? A jednoduchých morálnych  otázkok?? Nevzali ste niekedy v politike úplatok?? Konali ste vždy v súlade so svojim najlepším svedomím?? Ak by to mali absolvovať, tak odídu z politiky…!!!! HURÁ.. držím tomu enfanteriblovi palce.. nech svoju myšlienku dotiahne k skutkom.. a po voľbách pred rozdelením funkcií akýchkoľvek.. tak nech prinúti svojich členov z kandidátky podstúpiť dobrovoľne ten detektor.. aby sa videlo že svätožiara nesvieti, že sú rovnako ogorilovaní ako všetci ostatní čo tam plávali niekoľko desaťročí.. lebo.. kto chce s vlkmi žiť.. musí s vlkmi vyť.. a platí to aj pre tých svätých.. nie sú výnimka.. ako sa snažia o sebe tvrdiť.. a schovávajú sa za morálnych bojovníkov proti zlu.. smiešne až plačem..

Prečo by inak vyhrážali tesne pred voľbami odchodom z kandidátky?? Nech si idú MORALISTI.. do zabudnutia..

 

O histórii vážne či nevážne, ako sa mohol Český kráľovský rod volať úplne inak. ..

21.07.2026

Knieža Krok, otec troch dcér a zakladateľ českého marketingu, sedel na Vyšehrade a mal obrovský hlavybôľ, dnes to aj migrénou zovú. Potreboval vymyslieť názov pre svoj vládnuci rod, nemal totiž syna, ktorému by odovzdal žezlo. Jeho tri dcéry mali o budúcnosti krajiny úplne odlišné predstavy. Zavolal si ich k stolu a udrel päsťou do dubovej dosky.„Takže, dcérky moje! [...]

Čo sa deje v ukrajinských ozbrojených silách a politike? Druhá veľká chyba Zelenského v snahe udržať si kontrolu nad „všetkým“.

20.07.2026

Ukrajinská politická a vojenská scéna prechádza mimoriadne búrlivým obdobím. Na povrch vyvierajú hlboké rozpory medzi starou vojenskou školou, progresívnymi politickými reformátormi, tlakom verejnosti kvôli mobilizácii a predovšetkým bojom o kontrolu nad masívnymi finančnými tokmi v obrannom sektore. Čo sa v skutočnosti deje za oponou kyjevského vedenia? „Busifikácia“ [...]

Cena vojny: Ako zbrojenie požiera rozpočty svetových mocností.

13.07.2026

Globálna bezpečnostná architektúra prechádza od roku 2022 najradikálnejšou transformáciou od konca studenej vojny. Konflikt na Ukrajine a rastúce geopolitické napätie v Tichomorí prinútili kľúčových svetových hráčov premeniť svoje ekonomiky a prehodnotiť priority. Kým v roku 2000 svet veril v „mierovú dividendu“, v roku 2026 sa vojna a príprava na ňu stali hlavným [...]

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 688
Celková čítanosť: 4016630x
Priemerná čítanosť článkov: 5838x

Autor blogu

Kategórie

Archív