Založ si blog

V Japonsku sars-cov2 zomiera, mizne vedcom pred očami. Dá sa ich skúsenosť aplikovať u nás?

Naše médiá neustále informujú len negatívnymi správami a keď sa vyskytne po dlhej dobe pozitívna, masovo ju ignorujú a zaryto mlčia. V JAPONSKU zmutoval vírus tak, že sa prestal množiť a mizne sám z populácie( zatiaľ nepreukázaná teória). V 126 miliónovom Japonsku od 4. júla do 22. augusta prudko rástla incidencia nových pozitívnych v Japonsku až na 26 000/deň, 23 augusta sa krivka otočila a prudko padala dolu, na minimálne počty nových pozitívnych sa dostala 14. októbra. 733. Celá tretia vlna trvala v Japonsku 3,5 mesiaca. 28.11. majú v 8,3 miliónovom Tokiu LEN 8 nových pozitívnych za týždeň .Citujem : Tokijská metropolitná vláda v pondelok oznámila osem nových prípadov koronavírusu v hlavnom meste. V porovnaní s predchádzajúcim týždňom je to nárast o dva. Denná bilancia v hlavnom meste zostala pod 50 už 44 dní za sebou.  Priemerný denný počet infekcií za sedemdňové obdobie do pondelka je 14,4 alebo 84,2 % oproti minulému týždňu. Podľa tokijských predstaviteľov je šesť ľudí vo vážnom stave, o jedného menej ako v nedeľu. V pondelok tiež informovali o úmrtí muža vo veku 20 rokov nakazeného koronavírusom v Tokiu. Zdroj:https://www3.nhk.or.jp/nhkworld/en/news/20211129_33/ Čísla beriem z údajov worldmeter corona… odkiaľ sú aj vystrihnuté grafy. Tento vysoko pozitívny príklad skapatia korony NIKTO u nás neprezentuje a zaryto mlčí. Prečo nechávame národ v strachu ? Potom verí konšpiráciám, že nám nejde o zdravie , ale že sa neikto finančne spoľupodiela n aziskoch farmafiriem za maxoimálne použitie testov či očkovania. Japonsko je pritom zaočkovaná nad 79 %. Jediný denník N sa tomu venoval 26.11. kde konštatoval Konzervatívne vysvetlenie dobrej pandemickej situácie v Japonsku je, že ide o výsledok premorenia, zaočkovanosti a protipandemických opatrení. Hypotéza o samozničení delty je v tejto chvíli na úrovni špekulácií. Pre pozitívnu rolu ivermektínu v krajine nie sú žiadne dôkazy.

U nás začala táto vlna 4. septembra, 9100 za deň, ak sme vrchol sem dosiahli 25. 11 s 10 315 pozitívnymi za deň, v normále by sme mohli byť okolo troch kráľov, v prípade že aj u nás nastane prípad z Japonska a vírus sa prestane množiť či mutovať. Pokiaš to v Japonsku zapríčinili dobré a dodržiavané opatrenia v kombinácii s 80% zaočkovanosťou, tak pád dennej pozitivity u nás nenastane . Lebo naša slabá zaočkovanosť a nedodržiavanie opatrení podporujú tlak na naše obmedzené zdravotnícke kapacity. Máme neustéle plné ústa slobodných rozhodnutí a demokracie, no vidno že aj vo vyspelejších demokraciách ako je tá naša prichádzajú s tvrdými opatreniami, vrátane povinného očkovania vybraných skupín populácie. A pritom ich ukazovatele sú omnoho priaznivejšie ako naše. V úmrtiach na milion obyvateľov na koronu sme s 2655 na 14 mieste vo svete. Česko s 3067 drží siedme miesto. Tiež sú tam samí mudrlanti a demokrati ako u nás. V rakúsku je to 1369 čo je skoro polovička ako u nás. 5,5 miliónové Fínsko má len 236 úmrtí na milion obyvateľov. Takže konečne by sme sa mali zamyslieť a prestať tárať dve na tri od vlády začnúc až po poslednú krčmu. Mali by sme sa poučiť tam, kde to zafungovalo a zistiť ako to dosiahli.

14 dní trvajúca vojna na Ukrajine. Kto čo dosiahol a aká je prognóza.

09.03.2022

Ruský poslanec Žirinovskij vykrikoval už v decembri, že vojna začne 22.2. o štvrtej hodine ráno. Prečo tento dátum a táto hodina? Je jedna ruská pieseň o tom že 22 o štvrtej ráno padajú bomby na Kyjev… kedy? 22.6.1941 začalo hitlerovské Nemecko bombardovať Kyjev. Asociácia bola zrejmá, prečo sa niekto snažil aby ruská invázia začala 22 a o štvrtej ráno. [...]

Dead hand- PERIMETER system- doomsday machine! In the worst case scenario, it will make the US and its allies a nuclear hell.

08.03.2022

Have you ever heard of the PERIMETER- DEAD HAND system of last ditch retaliatory nuclear strike? It’s a child of the cold war , designed to provide an automatic retaliatory strike in the event of a nuclear attack on the Soviet Union on all targets that were pre-specified in the system. The system operates autonomously, without „any“ human intervention after losing contact with [...]

Nikdy sme neboli tak blízko veľkej vojne od 1945 roku ako dnes! Druhá polovica februára je kritickým obdobím!

11.02.2022

Americký prezident10.2. 2022 znova vyzval všetkých občanov USA aby okamžite opustili Ukrajinu, kôli výrazne zhoršenej medzinárodnej situácii. Už pred dvoma mesiacmi prehlásil, že Rusko vtrhne na Ukrajinu v polovičke februára, keď premrzne pôda! Toto zopakoval v prvý februárový týždeň. Každý deň lietajú americké a britské špionážne lietadlá a drony okolo [...]

Covid-19 / Koronavírus /

Počet obetí covidu stúpol o 3, pozitivita testovania dosiahla 13 percent

26.05.2022 10:10

V nemocniciach je v súčasnosti 220 pacientov s koronavírusom.

F-16 / Stíhačka /

USA a Japonsko vykonali vojenské cvičenie letectva nad Japonským morom

26.05.2022 09:35

Tokio a Washington chceli demonštrovať spoločné odhodlanie po tom, ako Pchjongjang v stredu odpálil tri balistické rakety.

súdna rada, súdy, kancelária

Bola razia NAKA na súde neslýchaná? Súdna rada sa nezhodla

26.05.2022 06:40

Došlo k zásahu do nezávislosti súdu alebo policajti pri razii postupovali zákonne? Súdna rada nedokázala prijať stanovisko.

vojna na Ukrajine, Odesa

ONLINE: Zelenskyj: Nevymeníme územie za mier, bol by to Mníchov 1938

26.05.2022 05:45, aktualizované: 10:17

Podľa Zelenského sa Ukrajina musí starať o ľudí, ktorí žijú na okupovaných územich, nie o politikov, ktorí sa už ponáhľajú znovu stretávať s Putinom.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 464
Celková čítanosť: 2425160x
Priemerná čítanosť článkov: 5227x

Autor blogu

Kategórie

Archív