Založ si blog

Masový odber vzoriek, problém hodený na samosprávy smrdiaci na míle ďaleko! Ako Igorodie štátne tajomstvo prezradilo.

A tak to tu máme, cvičenie nevídaného rozsahu. Igorodie ( c. Chmelár) sa rozhodlo vojsť do dejín, otestuje celý národ. Dobrovoľne nasilu? Pod rizikom trestov vrátane finančných či zatváraní zdravých ľudí v karanténe to môže mať dohru aj na súdoch. No nie o tom som chcel. V prvom rade poviem takto : DOBRE PôJDEM na prvé testovanie dobrovoľne, no mám podmienku od ktorej neustúpim. Chcem vidieť moje odobratie vzorky až do podania mi obálky a zničenia odberovej tyčinky na vlastné oči, CELÝ proces od A do Z. Prečo? No chcem mať istotu že okrem testu nebude môj biologický materiál použitý na nič iné a bude hneď zlikvidovaný. Že nik sa ničím iným nedotkne tej testovacej sady, len tou tyčinkou. Ak odkráčam z miestnosti s obálkou negatívny, na druhý test nepôjdem. Ak s obálkou pozitívny, okamžite si zaplatím PCR test a ak ten vyjde negatívny, dám vláde preplatiť všetky moje náklady, ktoré mi vznikli vďaka ich falošnej pozitivite!

Teraz k tým veľkým manévrom, čo si Igorodie vymyslelo. Že všetko zabezpečí armáda?? ANI PRD!. Všetko musia zabezpečiť samosprávy. Bude asi 6000 odberných miest kde musia zabezpečiť dva počítače s pripojením na internet dva aktivované  telefóny a ionizátor , ktorí zabezpečí dezinfekciu. Lenže ak chceme dezinfikovať poriadne, nesmú byť v tom momente v miestnosti ľudia. Obyčajné práčky vzduchu nestačia, hoci majú peknú reklamu. Tým by to trvalo hodiny. Sú žiarovky do obyčajných svietidiel U / V / C žiarovka s vlnovou dĺžkou 253,7 nm E26 25 W, 110 V, pokrýva až 100 m2, jej cena v USA je však asi 53 USD. K tomu dva počítače, po asi 300 eur, dve tlačiarne po 100vke,  dva mobilné telefóny po 100 a pripojenie na net.. Stoly a stoličky by boli školské. Teda hardware pre jednu miestnosť bratm asi 1100 eur.  Taký Trenčín máva asi 45 volebných miestností čo by bolo 49 500 Eur. Kto ich Rybníčkovi dá? A pre celé Slovensko 1100×6000=6 miliónov a 600 tisíc eur. Nikde som nič nezachytil o pokrytí takejto čiastky samosprávam pri plánovaní tých manévrov.

Vojaci , požiarnici, policajti, mestská polícia… NAČO?? Čakáme demonštrácie? Vojaci odber robiť nebudú, len vyškolení zdravotníci, tak načo tá demonštrácia sily?? Ku každému odbernému miestu pre priadok dvaja chlapi x3 smeny. 6000×6 je 36000 .. toto sú oni?? NIK NEPREZRADIL.

Igorodie so svojimi vyhrážkami môže ísť niekam. A harmonogram.. ak dezinfekcia, tak po každom jednom človekovi na nejakých 10-20 minút??? To by sme nestihli, tak ten vírus budeme zabíjať po koľkých odberoch?? Desiatich stovke či až večer?? Zasa nik nič nepovedal.

Spoľahlivosť je vysoká nad 98% podľa zadania a reklamných plátkov k testom, no pre istotu sa všetci otestujú 2x, čo popiera práve uvedené percentá spoľahlivosti. A posledné, kto donúti do tých odberných komisií nastúpiť zamestnanom samospráv?? Tí by mali klepkať tie výsledky do kompov a odfajkávať účasť. Kto zaručí že sa nenakazia a nebudú práceneschopní?? Kto im dá kompenzáciu? Kto dá kompenzáciu mne, ak absolvujem  s negatívnou obálkou, no do 10 dní onemocniem, lebo som sa práve tam nakazil pri čakaní na mojich 30 minút uspokojenia ega Igorodia? Lebo toľko to má trvať, plus čakanie na poradie….. Viac neznámych ako by bolo zdravé, známa je len jedna. Sľubovaný efekt nebude adekvátny vynaloženým silám a prostriedkom. A vtedy to Igorodie hodí na občana, ako mu to pokazil, ako sabotoval jeho veľkú vojnu dobre vymyslenú ale totálne nepripravenú.

Záverom chcem povedať, že sa asi dopustil vyzradenia štátneho tajomstva cudzej mocnosti! Lebo to bolo tak tajné, že o tom nevedela ani prezidentka, ani šéf parlamentu, ale on to vykvákal mutty Merkel… Ak to nebolo štátne tajomstvo, prečo to nevedeli kompetentní u nás?? Takže bolo a dopustil sa trestného činu! Či nie?? A posledné, ak budem v moment testu negatívny, akú to má výpovednú hodnotu o hodinu dve, dva dni dva týždne?? NULOVÚ… ja len toľko…

 

 

Ideme vstúpiť priamo aj s vojskami do vojny na Ukrajine? Bude otvorený stret NATO -RUSKO, dúfajúc že neprekročí konvenčný rámec?

26.02.2024

Neustále popierame, že sme priamymi účastníkmi konfliktu na Ukrajine. No sme, lebo sme tam dodali zbrane, muníciu ľudí a opravujeme im vojenskú techniku, ktorá sa znova vracia do boja. Ukrajina je výrobnými kapacitami a opravárenskou logistikou PRIAMO závislá do štátov NATO. Písal som to už od samotného začiatku, že to čo sa deje na Ukrajine od roku 2014 nie je len [...]

Vznik strategickej lži, vytvoríme podmienky a obviníme oponenta!

22.02.2024

Obe svetové vojny vznikli na základe strategickej lži, rovnako aj vojna v zálive druhá či tretia. Ba aj Vietnamská vojna začala na základe „samonapadnutia“ americkej lode USS Maddox v Tonkinskom zálive. Svet má s touto formou rozpútania konfliktu dlhoveké skúsenosti. Takto sa vyrába strategická LOŽ. Najskôr sľúbime RUSOM NEROZŠIROVANIE NATO NA VÝCHOD (nikdy to nebolo [...]

Minister Erik Tomáš sa mýli, nikto nie je diskriminovaný pri rodičovskom bonuse.

21.02.2024

V nedeľnej diskusii otvoril minister Erik Tomáš zasa „nespravodlivosť a diskrimináciu“ rodičovského bonusu – teda rodičovského dôchodku od detí svojim rodičom. V prípade, ak bol priemerný vymeriavací základ dieťaťa nad 1 564,80 € (suma vyššia ako 1,2-násobok priemernej mesačnej mzdy zistenej za rok 2022), presná suma príjmov však v rozhodnutí uvedená nebude. [...]

Spišská Nová Ves ZSSK rušeň vlak

V Spišskej Novej Vsi sa samovoľne pohol rušeň. Zastavili ho až o 17 kilometrov ďalej

02.03.2024 22:56

Uvoľnený rušeň patril podľa železníc nákladnému dopravcovi.

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Taurus

Nemecké ministerstvo obrany potvrdilo závažný únik informácií z armády o pomoci Ukrajine

02.03.2024 20:36

Nemecké úrady vyšetrujú nahrávku zverejnenú Ruskom, v ktorej údajne nemeckí vojenskí predstavitelia hovoria o podpore Ukrajiny vrátane potenciálneho použitia striel dlhého doletu Taurus.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 539
Celková čítanosť: 3093592x
Priemerná čítanosť článkov: 5740x

Autor blogu

Kategórie

Archív