Založ si blog

Masový odber vzoriek, problém hodený na samosprávy smrdiaci na míle ďaleko! Ako Igorodie štátne tajomstvo prezradilo.

A tak to tu máme, cvičenie nevídaného rozsahu. Igorodie ( c. Chmelár) sa rozhodlo vojsť do dejín, otestuje celý národ. Dobrovoľne nasilu? Pod rizikom trestov vrátane finančných či zatváraní zdravých ľudí v karanténe to môže mať dohru aj na súdoch. No nie o tom som chcel. V prvom rade poviem takto : DOBRE PôJDEM na prvé testovanie dobrovoľne, no mám podmienku od ktorej neustúpim. Chcem vidieť moje odobratie vzorky až do podania mi obálky a zničenia odberovej tyčinky na vlastné oči, CELÝ proces od A do Z. Prečo? No chcem mať istotu že okrem testu nebude môj biologický materiál použitý na nič iné a bude hneď zlikvidovaný. Že nik sa ničím iným nedotkne tej testovacej sady, len tou tyčinkou. Ak odkráčam z miestnosti s obálkou negatívny, na druhý test nepôjdem. Ak s obálkou pozitívny, okamžite si zaplatím PCR test a ak ten vyjde negatívny, dám vláde preplatiť všetky moje náklady, ktoré mi vznikli vďaka ich falošnej pozitivite!

Teraz k tým veľkým manévrom, čo si Igorodie vymyslelo. Že všetko zabezpečí armáda?? ANI PRD!. Všetko musia zabezpečiť samosprávy. Bude asi 6000 odberných miest kde musia zabezpečiť dva počítače s pripojením na internet dva aktivované  telefóny a ionizátor , ktorí zabezpečí dezinfekciu. Lenže ak chceme dezinfikovať poriadne, nesmú byť v tom momente v miestnosti ľudia. Obyčajné práčky vzduchu nestačia, hoci majú peknú reklamu. Tým by to trvalo hodiny. Sú žiarovky do obyčajných svietidiel U / V / C žiarovka s vlnovou dĺžkou 253,7 nm E26 25 W, 110 V, pokrýva až 100 m2, jej cena v USA je však asi 53 USD. K tomu dva počítače, po asi 300 eur, dve tlačiarne po 100vke,  dva mobilné telefóny po 100 a pripojenie na net.. Stoly a stoličky by boli školské. Teda hardware pre jednu miestnosť bratm asi 1100 eur.  Taký Trenčín máva asi 45 volebných miestností čo by bolo 49 500 Eur. Kto ich Rybníčkovi dá? A pre celé Slovensko 1100×6000=6 miliónov a 600 tisíc eur. Nikde som nič nezachytil o pokrytí takejto čiastky samosprávam pri plánovaní tých manévrov.

Vojaci , požiarnici, policajti, mestská polícia… NAČO?? Čakáme demonštrácie? Vojaci odber robiť nebudú, len vyškolení zdravotníci, tak načo tá demonštrácia sily?? Ku každému odbernému miestu pre priadok dvaja chlapi x3 smeny. 6000×6 je 36000 .. toto sú oni?? NIK NEPREZRADIL.

Igorodie so svojimi vyhrážkami môže ísť niekam. A harmonogram.. ak dezinfekcia, tak po každom jednom človekovi na nejakých 10-20 minút??? To by sme nestihli, tak ten vírus budeme zabíjať po koľkých odberoch?? Desiatich stovke či až večer?? Zasa nik nič nepovedal.

Spoľahlivosť je vysoká nad 98% podľa zadania a reklamných plátkov k testom, no pre istotu sa všetci otestujú 2x, čo popiera práve uvedené percentá spoľahlivosti. A posledné, kto donúti do tých odberných komisií nastúpiť zamestnanom samospráv?? Tí by mali klepkať tie výsledky do kompov a odfajkávať účasť. Kto zaručí že sa nenakazia a nebudú práceneschopní?? Kto im dá kompenzáciu? Kto dá kompenzáciu mne, ak absolvujem  s negatívnou obálkou, no do 10 dní onemocniem, lebo som sa práve tam nakazil pri čakaní na mojich 30 minút uspokojenia ega Igorodia? Lebo toľko to má trvať, plus čakanie na poradie….. Viac neznámych ako by bolo zdravé, známa je len jedna. Sľubovaný efekt nebude adekvátny vynaloženým silám a prostriedkom. A vtedy to Igorodie hodí na občana, ako mu to pokazil, ako sabotoval jeho veľkú vojnu dobre vymyslenú ale totálne nepripravenú.

Záverom chcem povedať, že sa asi dopustil vyzradenia štátneho tajomstva cudzej mocnosti! Lebo to bolo tak tajné, že o tom nevedela ani prezidentka, ani šéf parlamentu, ale on to vykvákal mutty Merkel… Ak to nebolo štátne tajomstvo, prečo to nevedeli kompetentní u nás?? Takže bolo a dopustil sa trestného činu! Či nie?? A posledné, ak budem v moment testu negatívny, akú to má výpovednú hodnotu o hodinu dve, dva dni dva týždne?? NULOVÚ… ja len toľko…

 

 

Zomierame po stovkách denne, sme prví v úmrtnosti na milión obyvateľov! Kde urobili soudruzi z NDR chybu?

18.02.2021

Začnem priamo s číslami. Od začiatku pandémie spred roka do 17.2.2020 na Slovensku zomrelo na COVID19 alebo s Covidom19 celkovo 6168 obyvateľov, čo je 1129 zomrelých na 1 milión obyvateľov. Týmto parametrom sme od začiatku pandémie na 28 mieste vo svete. Vedie Gibraltár s viac ako 2500 mŕtvych/milión obyvateľov, pred San Marínom s 2119 a Belgickom s 1875m/mil. Na prelome [...]

NR SR musí Lipšica odvolať z funkcie Špeciálneho prokurátora na základe vlastnej chyby!

15.02.2021

Najskôr si ujasníme že aj PREČIN JE TRESTNÝM ČINOM spáchaným z nedbanlivosti alebo úmyselný trestný čin, za ktorý zákon ustanovuje trest odňatia slobody s hornou hranicou neprevyšujúcou päť rokov. Toto je prípad pána Lipšica. Účelovo terajšia koalícia upravila 29.decembra 2020 Zákon o prokurátoroch č 154/2001 v tom, že sa môže stať generálnym či [...]

Manipulujeme počtami hospitalizovaných? Ich počet z počtu aktívnych pozitívnych stúpol za mesiac z 6% na 26, 33%!

09.02.2021

8.2.2021 máme oficiálne tieto údaje: Počet 3453, z toho na JIS 281 a pľúcnej ventilácii 316. Teda Z 3453 hospitalizovaných má ťažší priebeh 597 pacientov, no nie všetci majú ťažký priebeh kovidu, vo veľkej väčšine by boli na JIS a ventilácii asi aj tak, kôli iným nemociam. Kĺzavý 7 dňový medián je 2077, V tento deň máme 13 110 aktívnych pozitívnych, [...]

Martin Fecko

Prokurátor uzavrel dohodu s obvinenými zo snahy uplácať štátneho tajomníka Fecka

10.05.2021 18:40

Úplatok mal byť za podpísanie zmluvy o štátnej zákazke na vytvorenie a zavádzanie informačného systému. Feckovi mali sľúbiť päť percent z hodnoty projektu alebo 60-tisíc eur v hotovosti.

pocasie-11-5-2021

Valí sa k nám tropické počasie, po ňom pád teplôt

10.05.2021 18:00

Na niektorých miestach Slovenska môžeme prvýkrát v tomto roku zažiť tropický deň. Horúčava však dlho nevydrží, teploty veľmi rýchlo klesnú. Kam až spadnú?

medveď na hrebienku

Maco nakúkal do okien kuchyne na Hrebienku

10.05.2021 17:30

Do okien kuchyne na Hrebienku nakúkal v nedeľu dopoludnia statný medveď. Zrejme mu niečo dobre zavoňalo...

Tibor Gašpar

Bývalí vysokí policajní funkcionári vrátane Gašpara z akcie Očistec zostávajú vo väzbe

10.05.2021 17:16, aktualizované: 18:00

Iba v prípade bývalého zástupcu riaditeľa Národnej jednotky finančnej polície Milan Mihálika rozhodol sudca o prepustení z väzby na slobodu. Rozhodnutie pri všetkých nie je právoplatné.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 453
Celková čítanosť: 2233505x
Priemerná čítanosť článkov: 4930x

Autor blogu

Kategórie