Založ si blog

Masový odber vzoriek, problém hodený na samosprávy smrdiaci na míle ďaleko! Ako Igorodie štátne tajomstvo prezradilo.

A tak to tu máme, cvičenie nevídaného rozsahu. Igorodie ( c. Chmelár) sa rozhodlo vojsť do dejín, otestuje celý národ. Dobrovoľne nasilu? Pod rizikom trestov vrátane finančných či zatváraní zdravých ľudí v karanténe to môže mať dohru aj na súdoch. No nie o tom som chcel. V prvom rade poviem takto : DOBRE PôJDEM na prvé testovanie dobrovoľne, no mám podmienku od ktorej neustúpim. Chcem vidieť moje odobratie vzorky až do podania mi obálky a zničenia odberovej tyčinky na vlastné oči, CELÝ proces od A do Z. Prečo? No chcem mať istotu že okrem testu nebude môj biologický materiál použitý na nič iné a bude hneď zlikvidovaný. Že nik sa ničím iným nedotkne tej testovacej sady, len tou tyčinkou. Ak odkráčam z miestnosti s obálkou negatívny, na druhý test nepôjdem. Ak s obálkou pozitívny, okamžite si zaplatím PCR test a ak ten vyjde negatívny, dám vláde preplatiť všetky moje náklady, ktoré mi vznikli vďaka ich falošnej pozitivite!

Teraz k tým veľkým manévrom, čo si Igorodie vymyslelo. Že všetko zabezpečí armáda?? ANI PRD!. Všetko musia zabezpečiť samosprávy. Bude asi 6000 odberných miest kde musia zabezpečiť dva počítače s pripojením na internet dva aktivované  telefóny a ionizátor , ktorí zabezpečí dezinfekciu. Lenže ak chceme dezinfikovať poriadne, nesmú byť v tom momente v miestnosti ľudia. Obyčajné práčky vzduchu nestačia, hoci majú peknú reklamu. Tým by to trvalo hodiny. Sú žiarovky do obyčajných svietidiel U / V / C žiarovka s vlnovou dĺžkou 253,7 nm E26 25 W, 110 V, pokrýva až 100 m2, jej cena v USA je však asi 53 USD. K tomu dva počítače, po asi 300 eur, dve tlačiarne po 100vke,  dva mobilné telefóny po 100 a pripojenie na net.. Stoly a stoličky by boli školské. Teda hardware pre jednu miestnosť bratm asi 1100 eur.  Taký Trenčín máva asi 45 volebných miestností čo by bolo 49 500 Eur. Kto ich Rybníčkovi dá? A pre celé Slovensko 1100×6000=6 miliónov a 600 tisíc eur. Nikde som nič nezachytil o pokrytí takejto čiastky samosprávam pri plánovaní tých manévrov.

Vojaci , požiarnici, policajti, mestská polícia… NAČO?? Čakáme demonštrácie? Vojaci odber robiť nebudú, len vyškolení zdravotníci, tak načo tá demonštrácia sily?? Ku každému odbernému miestu pre priadok dvaja chlapi x3 smeny. 6000×6 je 36000 .. toto sú oni?? NIK NEPREZRADIL.

Igorodie so svojimi vyhrážkami môže ísť niekam. A harmonogram.. ak dezinfekcia, tak po každom jednom človekovi na nejakých 10-20 minút??? To by sme nestihli, tak ten vírus budeme zabíjať po koľkých odberoch?? Desiatich stovke či až večer?? Zasa nik nič nepovedal.

Spoľahlivosť je vysoká nad 98% podľa zadania a reklamných plátkov k testom, no pre istotu sa všetci otestujú 2x, čo popiera práve uvedené percentá spoľahlivosti. A posledné, kto donúti do tých odberných komisií nastúpiť zamestnanom samospráv?? Tí by mali klepkať tie výsledky do kompov a odfajkávať účasť. Kto zaručí že sa nenakazia a nebudú práceneschopní?? Kto im dá kompenzáciu? Kto dá kompenzáciu mne, ak absolvujem  s negatívnou obálkou, no do 10 dní onemocniem, lebo som sa práve tam nakazil pri čakaní na mojich 30 minút uspokojenia ega Igorodia? Lebo toľko to má trvať, plus čakanie na poradie….. Viac neznámych ako by bolo zdravé, známa je len jedna. Sľubovaný efekt nebude adekvátny vynaloženým silám a prostriedkom. A vtedy to Igorodie hodí na občana, ako mu to pokazil, ako sabotoval jeho veľkú vojnu dobre vymyslenú ale totálne nepripravenú.

Záverom chcem povedať, že sa asi dopustil vyzradenia štátneho tajomstva cudzej mocnosti! Lebo to bolo tak tajné, že o tom nevedela ani prezidentka, ani šéf parlamentu, ale on to vykvákal mutty Merkel… Ak to nebolo štátne tajomstvo, prečo to nevedeli kompetentní u nás?? Takže bolo a dopustil sa trestného činu! Či nie?? A posledné, ak budem v moment testu negatívny, akú to má výpovednú hodnotu o hodinu dve, dva dni dva týždne?? NULOVÚ… ja len toľko…

 

 

Tajné služby dostali telefónne čísla 3, 8 milióna Slovákov. Z nazbieraných databáz sme nič nevyťažili!

08.11.2020

To bolo rečí, že bude celoplošné testovanie dobrovoľné a anonymné! Ani jedno nebolo, ani dobrovoľné ani anonymné. Vojaci dali všetky získané údaje z prvého kola do databáz, z ktorých polícia čerpala pri stíhaní duplicitne testovaných za šírenie nákazlivej choroby. Ak by nebola vytvorená databáza, nemali by ako vedieť, že niekto pozitívne testovaný ráno doma, šiel [...]

Celoplošné testovanie ako sme ho vykonali a interpretácia výsledku sú v príkrom rozpore s inštrukciami z príbalového letáku daného testu!

03.11.2020

Firma z Trnavy Eurolab Lambda a.s. podpísala s Štátnymi hmotnými rezervami ( SŠHR) dve zmluvy na dodanie 10,5 milióna kusov Skríningových testov na diagnostiku ochorenia COVID-19 v hodnote 46 365 000,00 eur! Zvyšné testy v počte 3 milióny boli dodané inými firmami od iných výrobcov. Testy majú certifikát EU, o čom svedčí aj značka EU na ich obale. Pán Harabin vo [...]

Prvé kolo som absolvoval. Prečo nepôjdem na druhé kolo testov!

02.11.2020

Vírusy tu sú, boli aj budú. Máme tu jeden nový, ktorý všetci označujú za pandemický a smrteľný. OK, nepopieram že tu je, nenapádam dodržiavanie prijatých opatrení, ktoré sa mi nepáčia, rešpektujem ich. Kritizovať mi ich nezmyselnosť však nikto nezabráni. Hoci som dôchodca a nechodím do zamestnania, šiel som na prvé kolo povinných testov aby som získal ten [...]

maternica, brucho, menštruácia, bolesť

Škótsky parlament schválil zákon o bezplatnom poskytovaní menštruačných potrieb

25.11.2020 06:48

Škótsko sa stalo vôbec prvou krajinou na svete, ktorá pristúpila k takémuto rozhodnutiu.

Igor Matovič, Zuzana Čaputová

Baránek: Prezidentka Matoviča neponížila, mala vystúpiť skôr

25.11.2020 06:30

Prezidentka pokarhala premiéra, premiér sa ospravedlnil na sociálnej sieti. Podľa politického analytika to nebolo ospravedlnenie, len výzva k sebeovládaniu.

Švajčiarsko, koronavírus, lyžovačka

ONLINE: Zavrime cez sviatky Alpy, vyzývajú Taliani susedov

25.11.2020 05:50, aktualizované: 09:18

Taliani chcú nechať zavreté svoje alpské lyžiarské strediská a žiadajú o to aj ďalšie alpské krajiny. Obávajú sa, že počas sviatkov koronavírus neustrážia.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 444
Celková čítanosť: 2068099x
Priemerná čítanosť článkov: 4658x

Autor blogu

Kategórie