Založ si blog

Odkiaľ pochádza SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje COVID-19? Je Čínsky či z USA?

armádna delegácia USA na športových hrách 2019 v Wu-chan

13.3. označil čínsky diplomat Zhao Lijian  za pôvodcu vírusu USA. Všetci sme mávli rukou a nevenovali tomu pozornosť s poznámkou „tak určite“. Písali o tom hlavne portáli šíriace obyčajne zvláštne až konšpiračné teórie. Rovnako som tú informáciu bral aj ja, až pokiaľ sa neobjavila znova aj so zdrojom , ktorí použili pred pár dňami Číňania. Tým zdrojom je video zverejnené na Twiteri z vyšetrovania pred Výborom Snemovne reprezentantov Riaditeľa centra pre kontrolu a prevenciu nemocí Roberta Redfielda. Tento pripustil, že americkí vojaci, ktorí ku koncu minulého roka zomreli zdanlivo na chrípku ( na tú boli testovaní) mohli zomrieť na COVID-19!!. Na otázku či sa aj potvrdili takéto úmrtia odpovedal, že urobili spätne testy na niektorých zomrelých a potvrdila sa smrť nie na Influenzu( chrípku) ale na COVID-19. link na Tweet https://twitter.com/zlj517/status/1238114622684585984?s=20 Toto šetrenie pred komisiou snemovne prebehlo 12.3.2020 ( to isté ale s českými titulkami https://www.youtube.com/watch?v=PUPYA2kAnPo)

Číňania vychádzajú z faktu, že v októbri 2019 sa konali veľké celosvetové armádne hry práve v ich meste WU-chane, odkiaľ sa vrátili americký športovci domov( asi 300), niektorí z nich zomreli práve na COVID-19, ako ukázali spätné pitvy a testy. Až v decembri 2019 zomreli prví čínski  pacienti v danom meste na pre nich neznámy vírus, vtedy to tajili. Prvý sa zmienil o novom vírise podobnému SARS oftalmológ  Li -Weng-lian 30.12.2019 v hromadnej správe skupine spolužiakov z lekárskej školy napísal o víruse, ktorého príznaky pripomínajú SARS.Priznal taktiež , že vírus ešte nie je presne identifikovaný. Oficiálne miesta mu nedovolili zverejnenie svojho objavu a začali mu znepríjemňovať život. Zomrel práve na COVID-19 7.2. 2020 a stal sa hrdinom.

Oficiálne Čína priznala až 21.1. 2020 278 nakazených a 8 mŕtvych na vírus 2019 n.CoV ( n znamená noname- neznámy) Od toho dňa sa tam neustále zvyšovali počty nakazených,ktorí sa stabilizovali asi na 81 077 vyžiadali si do 16.3. 3218 čínskych obetí.

Ak smrť vojakov USA predchádzala úmrtiu pacienta NULA v Čine o niekoľko týždňov, je zrejmé, že musel byť nakazený skôr ako doteraz menovaný pacient NULA v Číne. Toto nie je presne identifikovateľné z toho video záznamu, lebo tam nespomenuli časovú os úmrtí Američanov.

V každom prípade je tento fakt vysoko zarážajúci a vnáša nový uhol pohľadu na túto svetovú pandémiu, ktorá je ešte len v nastupujúcej vlne. V Čechách neželaná lekárka , ktorá vyvinula lacné testovanie na SARS-CoV-2 Soňa Peková, ktorá skúma tento vírus v súkromnom laboratóriu tiež naznačuje, že sekvencie tohto nového vírusu vyzerajú ako nie z prírodnej vzorky, vykazujú manipuláciu v laboratóriu. https://www.youtube.com/watch?reload=9&time_continue=612&v=P2KW1kud9fg&fbclid=IwAR3GBjXNt8n1OP3I8Sbj3EBiPLkUfEuAtIYT0W0cQ6R1Od_6-_ogpCHLry8

Otázkou zostáva teda časová os. Kde vznikol a kto koho nakazil? V Čínskom Wu-chane totiž sú laboratóriá, ktoré skúmali a testovali prvý SARS v roku 2002. Unikol im, alebo Američanom, ktorí priniesli tento nový mutant práve do tohto mesta?? Predstaviteľ čínskeho ministerstva zahraničných vecí Zhao Lijian ale na Twiteri zverejnil, že koronavírus v meste Wu-chan, kde bol prvýkrát zaznamenaný, mohla do krajiny „priniesť“ americká armáda. V tejto súvislosti požiadal USA o vysvetlenie.

„Kedy sa objavil pacient nula v USA? Koľko ľudí je nakazených? Aké sú názvy nemocníc? Môže to byť americká armáda, ktorá priniesla epidémiu do Wu-chanu. Buďte transparentní! Zverejnite svoje údaje! USA nám dlhujú vysvetlenie!“ píše Zhao Lijian na Twitteri. Pritom prenikli správy že americká firma vyvinula už vakcínu a začala testovanie na ľuďoch práve vo Wu-chane ( niekedy po 25.2.?) V každom prípade oficiálne testovanie začalo aj v USA, experimentálnu vakcínu dostala prvá účastníčka skúšky. Približne šesť týždňov trvajúcej prvej fázy testovania sa zúčastní 45 zdravých dobrovoľníkov vo veku od 18 do 55 rokov, uviedol vo vyhlásení Národný zdravotnícky inštitút (NIH). Jeho vedci vyvíjali očkovaciu látku s názvom mRNA-1273 spolu s biotechnologickou spoločnosťou Moderna z Cambridge v štáte Massachusetts.Americkí zdravotnícki predstavitelia uvádzajú, že úplné overenie potenciálnej vakcíny potrvá rok až rok a pol.( zdroj: https://glob.zoznam.sk/v-seattli-zacali-testovat-vakcinu-proti-koronavirusu/)

Nielen Čína očakáva stanovisko oficiálnych miest USA. Myslím že by si to zaslúžil vedieť aj zbytok ohrozeného sveta.

Masový odber vzoriek, problém hodený na samosprávy smrdiaci na míle ďaleko! Ako Igorodie štátne tajomstvo prezradilo.

20.10.2020

A tak to tu máme, cvičenie nevídaného rozsahu. Igorodie ( c. Chmelár) sa rozhodlo vojsť do dejín, otestuje celý národ. Dobrovoľne nasilu? Pod rizikom trestov vrátane finančných či zatváraní zdravých ľudí v karanténe to môže mať dohru aj na súdoch. No nie o tom som chcel. V prvom rade poviem takto : DOBRE PôJDEM na prvé testovanie dobrovoľne, no mám podmienku od [...]

Štátny dlžník dostal veľký džob od Štátnych hmotných rezerv v prvý deň núdzového stavu! S kým sú spriaznení?

18.10.2020

Začnem ako klišé… ak by toto urobil Fico a jeho kajetán, už by to rozoberali všetky denníky, internet aj posledný redaktor všetkých televízií. O čo ide? Firma z Trnavy Eurolab Lambda a.s. podpísala s Štátnymi hmotnými rezervami ( SŠHR) zmluvu na dodanie 500 000 kusov Skríningových testov na diagnostiku ochorenia COVID-19 práve v deň vyhlásenia núdzového [...]

O Mníchovskej zrade sa mlčí, dnes máme 82 výročie dňa, keď nás FRA, GB a ITA darovali Hitlerovi!

29.09.2020

Dnes 29.9.2020 máme 82. výročie Mníchovskej zrady, ktorou nás Británia, Francúzsko a Taliansko venovali Hitlerovému Nemecku.. NAŠE MÉDIÁ MLČIA! Za povšimnutie stojí hlavne Nemecko Anglický dodatok, kde sa mojkajú a sľubujú si nikdy viac proti sebe … Písal sa 30.október 1938.. Toto bol začiatok II.WW a nie napadnutie Poľska o rok neskôr. Všetci kričali že vojnu [...]

Bratislava, NR SR, Kollár, autonehoda

Kollár môže mať v aute koho chce. Matovič mu niečo povie, keď vyzdravie

26.10.2020 22:35

Minister Mikulec si nemyslí, že Kollár porušil zákaz vychádzania, ale nevie, či šéf parlamentu riešil so ženou v aute pracovné záležitosti.

Belgický policajt s ochranným rúškom, ktoré si vzal na počesť stretnutia s belgickou kráľovnou.

Belgicko sa topí aj v druhej vlne pandémie

26.10.2020 22:21

Druhá vlna pandémie k Belgičanom nie je o nič milosrdnejšia ako prvá. V pondelok zaznamenali takmer 16-tisíc nových prípadov infekcie. Účinnosť protiopatrení znižuje rozdrobenosť krajiny.

úmrtie, sviečka, pohreb

Na COVID-19 zomrel moderátor Kmeťo, ministerstvo šíri jeho odkaz

26.10.2020 21:00

Zomrel moderátor Jozef Kmeťo (47), ktorý bol infikovaný koronavírusom. Krajčího ministerstvo šíri jeho video v ťažkom stave, kde varuje pred chorobou.

STU

Akademický senát odsúhlasil návrh na odvolanie rektora STU Fikara

26.10.2020 20:19

Za odvolanie rektora STU Miroslava Fikara hlasovalo počas zasadnutia akademického senátu 25 senátorov, proti bolo 14, zdržali sa traja.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2035648x
Priemerná čítanosť článkov: 4616x

Autor blogu

Kategórie