Založ si blog

Kedy hovorí Andruskó pravdu a kedy klame? Kto strieľal a kto objednal?

27.9. 2018 bol vykonaný v Kolárove veľký záťah NAKY, ktorá zatkla pravdepodobného vraha Jána a Martiny. 30.10. 2018 bolo vznesené obvinenie štyrom osobám, ktoré začali byť stíhané za prípravu a vykonanie úkladnej vraždy dvoch osôb.

2.októbra 2018 sme sa dozvedeli z vyšetrovania vraždy rozdelenie rolí zúčastnených „ Andruskó začal spolupracovať s políciou, vo svojej výpovedi uviedol, že to, že si vraždu objednal Kočner, mu povedala ďalšia z obvinených Alena Zsuzsová, ktorá sa s objednávkou vraždy Kuciaka obrátila naňho. Vraždu mal vykonať Tomáša Szabó a doviezť na miesto ho mal Miroslav Marček. Cena mala byť 70 000 eur.

Od tohto dňa sa všetko točilo okolo preukázania faktu, KTO bol prvotným objednávateľom. Médiá sú sústredené len na Kočnera, ktorý je podnikateľom na HRANE ZÁKONA, sem tam aj  v šedej zóne tesne za hranou. Jeho osoba je spojovaná a podvodmi od roku 1992, keď sa rozbehla a nedokončila kauza TECHNOPOL. Do basy ho posadili pre falšovanie zmeniek v hodnote 72 miliónov eur, ktoré by mala vyplatiť televízia Markíza, lepšie povedané jej majiteľ Aamerická spoločnosť CME. Zároveň má veľa podnikateľských aktivít finančne  zastrešovaných Privat Bankou, ktorej majiteľom je PENTA. A sme v kolečku pri aktérovi spisu GORILA, ktorý sa všemožne snaží, aby táto nebola nikdy došetrená a naveky zostala len ako archívny materiál, bez dokázania či vyvrátenia pravdivosti. Je za scénou  jeden pán, bývalý SISkár menom Pavol Forisch, ktorý tvrdí, že prvotným objednávateľom je PENTA, ktorá takto chcela vyvolať prevrat na Slovensku, dosadiť svojich ľudí a zamiesť gorilu pod stôl. O prevrate okamžite po vražde hovorila aj podpredsedníčka parlamentu Nicholsonová, dokonca aj prezident Kiska hneď po návrate z lyžovačky. Takže slovo prevrat a vražda Jána a Martiny si Forisch nevymyslel, bolo vyslovené omnoho skôr, ako sa dostali na scénu jeho tvrdenia. „Alena Zsuzsová podľa informácií povedala, že Jaroslav Haščák zneužil médiá, ktoré vlastní finančná skupina Penta na to, aby rozšíril informáciu, že za objednaním vraždy prostredníctvom Aleny Zsuzsovej stojí Marian Kočner.“ Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch v rozhovore   koncom novembra uviedol, že masívne protesty po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej boli „podporované a hlavní aktéri a organizátori pochádzajú zo Slovenska a zo silných finančných skupín, aby tak hájili svoje záujmy a zabraňovali tým určitým skutkom, ktoré by mohli konať určití politici tesne pred voľbami, napríklad ako je reprivatizácia určitých štátnych podnikov, ktoré teraz patria pod finančnú skupinu Penta.“

Forisch ďalej hovorí, že cieľom bolo vysloviť nedôveru vláde, následkom čoho by vznikla úradnícka vláda za podpory prezidenta Kisku. Do štátnej správy by sa týmto spôsobom mohli naspäť dostať ľudia z prostredia spomínanej finančnej skupiny, ktorí by si do orgánov činných v trestnom konaní „infiltrovali svojich ľudí, ktorí by vedeli správne zariadiť ukončenie vyšetrovania kauzy Gorila, ktorá sa znova vyšetruje a ďalšími súvisiacimi kauzami ako napríklad MECOM“.

Bývalý príslušník SIS ďalej vyhlásil, že na podnikateľský účet organizátora Za slušné Slovensko – Juraja Šeligu, prišli peniaze z amerických neziskoviek napojených na Georgea Sorosa. Rovnako podobným spôsobom prišli peniaze aj od spoločnosti ESET, ktorá je podľa Forischa napojená na americké spravodajské zložky. Pavol Forisch podal na všetkých trestné oznámenie za prípravu prevratu.

Tejto stopy sa oficiálne však vyšetrovatelia nikdy nechytili a všetko podľa nich končí u Kočnera. Otvorením jeho archívov sa zrazu narodila NAHRÁVKA GORILY, teda možný priamy dôkaz o pravdivosti spisu.

11.4.2019 nám všetky noviny hlásia veľký zvrat vo vyšetrovaní. Podľa informácií sa mal Miroslav Marček priznať, že práve on bol strelcom. Po výsluchu ho mala polícia odviezť do Veľkej Mače a Sládkovičova. 

Na výsluchu boli prítomní aj obhajcovia ďalších obvinených v tomto prípade. Advokáti sa k priebehu výsluchu vyjadrovať nechceli. Obhajca Mariana Kočnera Marek Para iba potvrdil, že jeho klient aj naďalej trvá na svojej nevine. „Ja som ešte stále nebol v spise a nemám vedomosť o tom, či dnešný úkon bol vyžiadaný obvineným, alebo ho pán prokurátor alebo vyšetrovateľ nariadil sám zo svojej iniciatívy. K obsahu tohto výsluchu sa nebudem vyjadrovať, pretože už som sám pred časom napadol úniky zo spisu a nepovažujem za produktívne takto čiastkovať jednotlivé dôkazy a podsúvať ich bez súvislostí. Nebudem sa vyjadrovať aj preto, že ešte budú prebiehať ďalšie úkony,“ uviedol Para. Ak sa teraz konečne nájde smrtiaca zbraň, je celkom možné, že ten Marček hovorí teraz pravdu. Lebo ako strelec by mal vedieť, kam ju zahodil. Podľa informácií prvého strelca Szaba sa zbraň nenašla.

Ak teda Andruskó KLAMAL že strelcom bol Szabó, v čom všetkom ešte nehovoril pravdu?? Alebo nemal žiadne presné informácie ani o strelcovi , ani o objednávateľovi a len hovoril to, čo chcel počuť vyšetrovateľ??

Takto nejako vyzerajú nahrávky tajných služieb, tu konkrétne M.Dz. a jeho pomocníkov, naznačujúce, že všetko ide podľa oligarchov a ich lobingu u politikov, nie podľa výhodnosti pre štát. Ako je možné, že konkrétne tu nahrávali PREMIÉRA SR??? Aký sudca povolil jeho odpočúvanie?

https://www.youtube.com/watch?v=OW3GHO2gSio

Toto je nahrávka rozhovoru, Kočner- Kuciak, ktorá bola v médiách označená ako vyhrážanie sa zabitím.  https://www.youtube.com/watch?v=q9u3EeZ-gu8&t=517s toto nevyzerá ako vyhrážanie sa zabitím ani na 10te počutie….

Pavol Forisch spoločne so Stanislavom Žiaranom v relácii Informačná Vojna dňa 30. novembra 2018 uviedli, že práve oni boli tie osoby, ktoré Kuciakovi posúvali informácie o neskôr medializovaných kauzách Mariana Kočnera. Vyjadrili sa tiež, že novinára zásobovali aj poznatkami podobného charakteru o spoločnosti Penta. Redaktor portálu Aktuality.sk sa však vo svojich článkoch venoval výlučne informáciám ohľadne Kočnera, prípadne vratkám podnikateľa Ladislava Bašternáka. Napriek závažným informáciám o Pente, ktorej spolumajiteľ Jaroslav Haščák figuruje v úplatkárskej kauze Gorila – z čias druhej Dzurindovej vlády, sa Kuciakove publikované články tejto spoločnosti netýkali. Nie je však vylúčené, že sa touto firmou zavraždený novinár zaoberal. Na to však musia dať odpoveď vyšetrovatelia, keď príde vhodný čas.

Nie je motívom vraždy niečo iné ako Kočnerove podnikateľské aktivity na, či za hranou zákona??Po zmene mena strelca nebude nasledovať aj zmena mena objednávateľa?

Môže za terajšie otepľovanie v prvom rade človek? Zamyslenie v súvislostiach, pohľad z bufetu.

15.08.2019

Ešte pred mesiacom som mal Trumpa za blázna a sebe by som, dal za takúto úvahu pár faciek...Jedno je isté, vody na planéte v rôznych skupenstvách je v sumáre konštantné množstvo.Čo spôsobuje, viac »

Maverick nám zostrelil štyri Migy a my sme sa len prizerali. Studená vojna vrcholila v roku 1986.

13.08.2019

Písal sa rok 1986 a ja som druhým rokom slúžil u bojováku s označením 1610. Našou úlohou bola ochrana hraníc Československa, ba čo viac, celého socialistického tábora. Lebo verte či nie, viac »

Svedok Tóth sa bojí o život? Prečo vyzradila Tódová jeho identitu? Dozvieme sa niekedy skutočnú pravdu o kauzách Zmenky a Kuciak?

31.07.2019

Na dnešnom pojednávaní v kauze „ ZMENKY“ mal vypovedať aj novinár a bývalý SISkár Peter Tóth. Už dávnejšie sa vyjadril pred vyšetrovateľom, že zmenky boli sfalšované a Kočnerovi ich viac »

USA / Donald Trump /

USA otestovali raketu stredného doletu

19.08.2019 19:39

Spojené štáty od INF oficiálne odstúpili 2. augusta.

šufliarsky

Bomba alebo rozstrieľanie v aute

19.08.2019 19:15

Podľa informácií Pravdy tieto dve možnosti mali zvažovať páchatelia pri plánovaní vraždy vtedajšieho prvého námestníka generálneho prokurátora Petra Šufliarskeho.

Emmanuel Macron

Macron vidí reálnu šancu pre mier na Ukrajine

19.08.2019 19:06, aktualizované: 19:42

Ruský prezident tiež povedal Macronovi, že Moskva podporuje útoky sýrskej armády proti "teroristom" v severnej provincii Idlib.

Andrej Kiska

Prokuratúra potvrdila moje slová o prepojení štátu a organizovaného zločinu, hovorí Kiska

19.08.2019 17:44

Pripomenul, že ako prezident stretol aj množstvo čestných policajtov, prokurátorov a sudcov.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 401
Celková čítanosť: 1565206x
Priemerná čítanosť článkov: 3903x

Autor blogu

Kategórie