Založ si blog

Fico sa zbláznil a Beblavý tiež! OBAJA VÁS KLAMÚ!

Včera 12.2. 2020 schválila vláda návrhy zákonov o zvýšení rodinných prídavkov, o zrušení diaľničných známok pre vozidlá do 3,5 tony, trinásty dôchodok  a návrh odmietnutia istanbulského dohovoru parlamentom. A reakcia opozície?? ŠIALENSTVO v podobe prehlásenia napríklad Beblavého..

PODÁVAME TRESTNÉ OZNÁMENIE NA ČLENOV VLÁDY
Na generálnej prokuratúre sme podali trestné oznámenie na členov vlády Petra Pellegriniho, ktorí dnes protizákonne schválili tri zákony. Nielenže chcú na poslednú chvíľu pred voľbami rozvrátiť štátny rozpočet v zúfalej snahe kúpiť si pred voľbami voličov. Toto by bola „iba“ politická nehoráznosť, vďaka ktorej by sme mali horší stav verejných financií ako Grécko. Najhorší v celej EÚ. Oni to však robia ešte aj v rozpore so zákonom. Podávame preto trestné oznámenie za trestné činy marenie úlohy verejným činiteľom a zneužitie právomocí verejného činiteľa.

  1. Tak sa na to pozrime s normálnym sedliackym rozumom… Vláda neschválila zákony.. to nikdy nemohla a nemôže.. ona len schválila VLÁDNY NÁVRH  ZÁKONA.. teda troch..  to môže ba musí , vyplýva jej to z ústavy. Takže to šialenstvo Beblavého o protiprávnom konaní je len šialenstvom.
  2. Fico aj Beblavý vedia jediné… JE TO LEN KAMPAŇ a do volieb to nemôže v žiadnom prípade nadobudnúť právoplatnosť, aj ak by to prešlo na mimoriadnej schôdzi parlamentu..

Aj malé dieťa v tomto štáte vie, že ak parlament schváli zákon, ten začne platiť až podpisom prezidenta…. NO A ČO UROBÍ PREZIDENT so zákonom, ktorý mu pošlú deň dva pred voľbami?? NO VETUJE HO a vráti  parlamentu… ale to už bude po voľbách , a parlament nebude mať žiadnu možnosť prelomiť veto prezidenta!!

TAKŽE prečo hneď veríte Ficovi, že to myslí dobre a Beblavému že to tiež myslí dobre?? OBAJA VÁS KLAMÚ.. obaja vedia že to nemá šancu na vojdenie v platnosť, a vedia že to je len predvolebná kortešačka.. Nebuďte idioti a nehádajte sa o niečom, čo neexistuje.. teda žiadna hrozba pre verejné financie nenastala, tým že to posunú do parlamentu a ten by to schválil za deň… TO JE KLAMSTVO OPOZIČNÉ AJ KOALIČNÉ!!

Chýba mi.

18.05.2020

Čas letí ako splašené kone, myšlienka nová nezvyklá, začala prebývať vo mne.. Častejšie ako si želám, chýba mi vôňa Vášho tela… Neustále v ušiach počujem, štebotavý smiech, šepkajúce slová, len tak tiché mlčanie, keď Vaša dlaň sa v mojej schová. Pohľad túžbou naplnený, usmiate kútiky úst, vzrušenie vo vzduchu visiace, ležiace na lúčke [...]

COVID19 na Slovensku nebesnie. Od počiatku „pandémie“ sa správa ako každá iná chrípka.

28.04.2020

Dobre sa pozrime na fakty a začnime ich konečne vyhodnocovať. Svet je presvedčený o „PANDÉMII“ nového vírusu Sars-Cov-2, keď hlási viac ako TRI MILIÓNY pozitívnych , z ktorých zomrelo už asi 213 000 . Vyliečených je pritom už skoro 940 000 pacientov. Vo svete sa pohybuje počet ťažkých prípadov k všetkým aktívnym na hranici 3%, avšak úmrtnosť k vyliečeným [...]

Matoviča sabotuje vlastné ego! ! Zistil že jeho výmysel nefunguje. ..

09.04.2020

Odcitujem podstatnú časť z UZNESENIA VLÁDY č.207 zo 6. apríla 2020 „obmedzuje B.1. podľa čl. 5 ods. 3 písm. g) ústavného zákona č. 227/2002 o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov slobodu pohybu a pobytu zákazom vychádzania od 8. apríla 2020 0.00 hod do 13. apríla 2020 23.59, toto [...]

USA / armáda / vojak /

Trump nariadil zníženie počtu amerických vojakov v Nemecku

05.06.2020 23:22

Americký prezident Donald Trump mal nariadiť Pentagónu, aby do septembra 2020 stiahol z Nemecka takmer 10-tisíc amerických vojakov.

Trump

Trump označil starostku Washingtonu za neschopnú

05.06.2020 22:41

Americký prezident takto reagoval na list starostky Washingtonu Muriel Bowserovej, v ktorom Trumpa žiadala, aby z hlavného mesta stiahol všetky federálne bezpečnostné sily.

specialny sud, specializovany trestny sud, pezinok,

Na procese v kauze vraždy poslanca Rakovského odzneli záverečné reči

05.06.2020 18:30

Hlavné pojednávanie, kde by mal padnúť verdikt, je vytýčené na 18. júna.

marihuana, pervitín, polícia, drogy

Polícia zaistila počas akcie Malina pervitín za 45-tisíc eur a marihuanu

05.06.2020 16:45

Počas akcie vykonali domovú prehliadku, osobné prehliadky a prehliadku auta v okrese Senec.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 429
Celková čítanosť: 1900295x
Priemerná čítanosť článkov: 4430x

Autor blogu

Kategórie