Založ si blog

Diskriminácia hokejových fanúšikov podľa veku a navádzanie k hazardu!

Takto jednoducho sa dá špecifikovať krok SZĽH a ich marketingu, ktorý urobili pred tohtoročnou hokejovou sezónou.

Jedenej internetovej televízii vypršala licencia a nebola obnovená. Licenciu na internetové vysielanie najvyššej hokejovej súťaže dostal hlavný partner a sponzor TIPSPORTLIGY, spoločnosť TIPSPORT.

Na tom by nebolo nič zlé, veď sponzorujú nemalými čiastkami náš hokej. NO spôsob akým uviedli sledovanie hokeja na internete do života je vo svojej podstate protizákonný. Oni nás nútia k hazardu, aj keď len čiastkou 1,20 eura mesačne, zároveň však znemožnili sledovanie hokeja na internete fanúšikom mladším ako 18 rokov! TOTO JE PORUŠENÍM ZÁKONA 365/2004, kde sa jednoznačne hneď na začiatku píše v paragrafe 2: Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.

Ak totiž chceme sledovať hokej na internete, tak sa musíme zaregistrovať na ich stránke, vrátane doloženia svojho veku, ktorý nesmie byť nižší ako 18 rokov. Už zbieranie kópií osobných dokladov z dôvodu možnosti sledovania hokeja na internete je protiprávne. A toto všetko len preto, že uvedená spoločnosť prevádzkuje hazardné hry. Zaregistrovaním a odselektovaním mladších ako 18 rokov to nekončí. Prvých sedem dní môžete hokej sledovať zadarmo, no potom musíte STÁVKOVAŤ na výsledky zápasov, lebo inak vám prístup k prenosom zrušia. A to síce minimálnu sumu 1,20 eura mesačne, no aj to je nútenie k hazardným hrám, čo je vo svojej podstate amorálny čin.

Rád by som za sledovanie hokejových prenosov zaplatil aj dvoj či trojnásobok mesačne, ako tých 1,20 eura, ale bez nátlaku k hazardu. Lebo oni dobre vedia, že veľká časť populácie podľahne a začne stávkovať vo veľkom. AKO TOTO MOHOL DOPUSTIŤ SZĽH??? Stojí judášsky groš zato, že sme fanúšikov hokeja mladších ako 18 rokov jednoducho DISKRIMINOVALI PODĽA VEKU a zo starších  vyrábame „gemblerov“ s pravdepodobnosťou vzniku potencionálnych sociálnych problémov ??

P.S.: Ak tie práva predal PRO-HOKEJ a.s. je to rovnaké. Zvonka nie je jasné, kto má akú časť marketingu pod svojim patronátom, aj SZLH aj PRO-HOKEJ má marketingové práva k nášmu hokeju.

II. Spadol MiG-29. Pilot má k dispozícii aj údaj o vzdialenosti ktorú preletí pri okamžitej zásobe paliva a momentálnej spotrebe.

06.10.2019

Ospravedlňujem sa za mierne odbornejší blog, myslím si že pre informovanie je vcelku dobré mať prehľad ako to funguje. Lietadlo má na palube zásobu paliva 4200 litrov v nádržiach rozmiestnených viac »

Pád MiG-29 v sobotu zavinila pravdepodobne ľudská chyba a nie počasie. To bolo len spolupôsobiacou príčinou.

30.09.2019

[caption id="attachment_1044" align="alignleft" width="300"] mig pri delení 1992[/caption] V sobotu nám spadol ďalší MiG-29, čo je veľmi smutná vec. Najdôležitejšie je, že pilot prežil normálnu viac »

Protesty za ochranu života? Len populizmus nestojaci na žiadnom reálnom základe!

25.09.2019

V roku 1990 bolo nenarodených detí z dôvodu umelého prerušenia tehotenstva 47 901, v roku 2000 to bolo už iba 16580, 2006 toto číslo pokleslo na 11 971, v 2014tom roku to bolo iba 7497 nenarodených viac »

VLÁDA Rokovanie 178. schôdza Sobrance pellegrini raši

Pre okres Sobrance rozdelila vláda 1,42 milióna eur

22.10.2019 22:09

Pôvodne plánovanú sumu jeden milión eur počas rokovania kabinet zvýšil.

hacker

Moskva nepriznáva, že jej Česi rozbili špiónsku sieť

22.10.2019 19:05

Českej kontrarozviedke sa vlani údajne podarilo rozbiť sieť agentov FSB, ktorí chceli z Prahy podnikať hekerské útoky.

Ministerka vnútra Denisa Saková

Čo spája ministerku Sakovú s mužom obvineným z vraždy?

22.10.2019 19:00, aktualizované: 22:36

Ministerka vnútra odmieta, že by spáchala nejaký trestný čin. Rovnako aj minister práce Ján Richter.

DANKO: Vyjadrenie po Koaliènej rade

SNS nebude podporovať návrhy Mosta-Híd

22.10.2019 18:04, aktualizované: 19:05

Bugár Dankovi podľa neho vrazil dýku do chrbta, keď nepodporil návrh na zriadenie ministerstva cestovného ruchu a športu.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 408
Celková čítanosť: 1667205x
Priemerná čítanosť článkov: 4086x

Autor blogu

Kategórie