Založ si blog

Diskriminácia hokejových fanúšikov podľa veku a navádzanie k hazardu!

Takto jednoducho sa dá špecifikovať krok SZĽH a ich marketingu, ktorý urobili pred tohtoročnou hokejovou sezónou.

Jedenej internetovej televízii vypršala licencia a nebola obnovená. Licenciu na internetové vysielanie najvyššej hokejovej súťaže dostal hlavný partner a sponzor TIPSPORTLIGY, spoločnosť TIPSPORT.

Na tom by nebolo nič zlé, veď sponzorujú nemalými čiastkami náš hokej. NO spôsob akým uviedli sledovanie hokeja na internete do života je vo svojej podstate protizákonný. Oni nás nútia k hazardu, aj keď len čiastkou 1,20 eura mesačne, zároveň však znemožnili sledovanie hokeja na internete fanúšikom mladším ako 18 rokov! TOTO JE PORUŠENÍM ZÁKONA 365/2004, kde sa jednoznačne hneď na začiatku píše v paragrafe 2: Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.

Ak totiž chceme sledovať hokej na internete, tak sa musíme zaregistrovať na ich stránke, vrátane doloženia svojho veku, ktorý nesmie byť nižší ako 18 rokov. Už zbieranie kópií osobných dokladov z dôvodu možnosti sledovania hokeja na internete je protiprávne. A toto všetko len preto, že uvedená spoločnosť prevádzkuje hazardné hry. Zaregistrovaním a odselektovaním mladších ako 18 rokov to nekončí. Prvých sedem dní môžete hokej sledovať zadarmo, no potom musíte STÁVKOVAŤ na výsledky zápasov, lebo inak vám prístup k prenosom zrušia. A to síce minimálnu sumu 1,20 eura mesačne, no aj to je nútenie k hazardným hrám, čo je vo svojej podstate amorálny čin.

Rád by som za sledovanie hokejových prenosov zaplatil aj dvoj či trojnásobok mesačne, ako tých 1,20 eura, ale bez nátlaku k hazardu. Lebo oni dobre vedia, že veľká časť populácie podľahne a začne stávkovať vo veľkom. AKO TOTO MOHOL DOPUSTIŤ SZĽH??? Stojí judášsky groš zato, že sme fanúšikov hokeja mladších ako 18 rokov jednoducho DISKRIMINOVALI PODĽA VEKU a zo starších  vyrábame „gemblerov“ s pravdepodobnosťou vzniku potencionálnych sociálnych problémov ??

P.S.: Ak tie práva predal PRO-HOKEJ a.s. je to rovnaké. Zvonka nie je jasné, kto má akú časť marketingu pod svojim patronátom, aj SZLH aj PRO-HOKEJ má marketingové práva k nášmu hokeju.

Tajné služby dostali telefónne čísla 3, 8 milióna Slovákov. Z nazbieraných databáz sme nič nevyťažili!

08.11.2020

To bolo rečí, že bude celoplošné testovanie dobrovoľné a anonymné! Ani jedno nebolo, ani dobrovoľné ani anonymné. Vojaci dali všetky získané údaje z prvého kola do databáz, z ktorých polícia čerpala pri stíhaní duplicitne testovaných za šírenie nákazlivej choroby. Ak by nebola vytvorená databáza, nemali by ako vedieť, že niekto pozitívne testovaný ráno doma, šiel [...]

Celoplošné testovanie ako sme ho vykonali a interpretácia výsledku sú v príkrom rozpore s inštrukciami z príbalového letáku daného testu!

03.11.2020

Firma z Trnavy Eurolab Lambda a.s. podpísala s Štátnymi hmotnými rezervami ( SŠHR) dve zmluvy na dodanie 10,5 milióna kusov Skríningových testov na diagnostiku ochorenia COVID-19 v hodnote 46 365 000,00 eur! Zvyšné testy v počte 3 milióny boli dodané inými firmami od iných výrobcov. Testy majú certifikát EU, o čom svedčí aj značka EU na ich obale. Pán Harabin vo [...]

Prvé kolo som absolvoval. Prečo nepôjdem na druhé kolo testov!

02.11.2020

Vírusy tu sú, boli aj budú. Máme tu jeden nový, ktorý všetci označujú za pandemický a smrteľný. OK, nepopieram že tu je, nenapádam dodržiavanie prijatých opatrení, ktoré sa mi nepáčia, rešpektujem ich. Kritizovať mi ich nezmyselnosť však nikto nezabráni. Hoci som dôchodca a nechodím do zamestnania, šiel som na prvé kolo povinných testov aby som získal ten [...]

Rusko, Vianoce, Nový rok, koronavírus, Moskva

ONLINE: Vyhnite sa cez Vianoce rodinným stretnutiam, radí WHO

24.11.2020 06:00, aktualizované: 06:35

Neexistuje žiadny spôsob, ako stráviť v ére koronavírusu vianočné sviatky s nulovým rizikom. WHO odporúča obmedziť aj rodinné stretnutia.

Virus Outbreak Germany Bundeswehr

Armáda EÚ? Zatiaľ iba reči

24.11.2020 06:00

Potrebuje Európska únia armádu? Poslanci za nemeckú SPD prišli s pomerne detailným plánom, ako by mala mať EÚ vlastné vojenské kapacity.

Donald Trump

Trump poveril svoj tím odovzdaním moci Bidenovi

24.11.2020 01:00

Donald Trump poveril svoj tím a úrady, aby začali odovzdávať moc novozvolenému prezidentovi Joeovi Bidenovi. V právnej bitke však pokračuje.

pocasie-24-11-2020

Slnko sa na chvíľu vráti. Dokedy potrvá pekné počasie?

24.11.2020 00:00

Ak už máte plné zuby pohľadu na zamračenú oblohu, tak si aspoň na chvíľu budete môcť vychutnať aj v nižších polohách slnečné lúče. Dokedy?

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 444
Celková čítanosť: 2067416x
Priemerná čítanosť článkov: 4656x

Autor blogu

Kategórie