Založ si blog

Diskriminácia hokejových fanúšikov podľa veku a navádzanie k hazardu!

Takto jednoducho sa dá špecifikovať krok SZĽH a ich marketingu, ktorý urobili pred tohtoročnou hokejovou sezónou.

Jedenej internetovej televízii vypršala licencia a nebola obnovená. Licenciu na internetové vysielanie najvyššej hokejovej súťaže dostal hlavný partner a sponzor TIPSPORTLIGY, spoločnosť TIPSPORT.

Na tom by nebolo nič zlé, veď sponzorujú nemalými čiastkami náš hokej. NO spôsob akým uviedli sledovanie hokeja na internete do života je vo svojej podstate protizákonný. Oni nás nútia k hazardu, aj keď len čiastkou 1,20 eura mesačne, zároveň však znemožnili sledovanie hokeja na internete fanúšikom mladším ako 18 rokov! TOTO JE PORUŠENÍM ZÁKONA 365/2004, kde sa jednoznačne hneď na začiatku píše v paragrafe 2: Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.

Ak totiž chceme sledovať hokej na internete, tak sa musíme zaregistrovať na ich stránke, vrátane doloženia svojho veku, ktorý nesmie byť nižší ako 18 rokov. Už zbieranie kópií osobných dokladov z dôvodu možnosti sledovania hokeja na internete je protiprávne. A toto všetko len preto, že uvedená spoločnosť prevádzkuje hazardné hry. Zaregistrovaním a odselektovaním mladších ako 18 rokov to nekončí. Prvých sedem dní môžete hokej sledovať zadarmo, no potom musíte STÁVKOVAŤ na výsledky zápasov, lebo inak vám prístup k prenosom zrušia. A to síce minimálnu sumu 1,20 eura mesačne, no aj to je nútenie k hazardným hrám, čo je vo svojej podstate amorálny čin.

Rád by som za sledovanie hokejových prenosov zaplatil aj dvoj či trojnásobok mesačne, ako tých 1,20 eura, ale bez nátlaku k hazardu. Lebo oni dobre vedia, že veľká časť populácie podľahne a začne stávkovať vo veľkom. AKO TOTO MOHOL DOPUSTIŤ SZĽH??? Stojí judášsky groš zato, že sme fanúšikov hokeja mladších ako 18 rokov jednoducho DISKRIMINOVALI PODĽA VEKU a zo starších  vyrábame „gemblerov“ s pravdepodobnosťou vzniku potencionálnych sociálnych problémov ??

P.S.: Ak tie práva predal PRO-HOKEJ a.s. je to rovnaké. Zvonka nie je jasné, kto má akú časť marketingu pod svojim patronátom, aj SZLH aj PRO-HOKEJ má marketingové práva k nášmu hokeju.

Naď v nedeľu nehovoril úplne pravdu, keď poprel existenciu zmluvy zakazujúcu reexport ruských zbraní.

29.03.2023

Pozrel som si reláciu dialógu Jaroslava Naďa s Braňom Závodským v rádiu expres link : https://www.youtube.com/watch?v=ztVQ3fV0EjE V 30 minúte relácie hovorí, že žiadnu zmluvu čo by zakazovala reexport ruských zbraní bez súhlasu Ruska nevidel a ani jeho ľudia ju nevedeli nájsť. Údajne to asi Rusi niečo posunuli svojim spriateleným konšpirátorským stránkam.. Nuž tak som [...]

Za MiGy 29 bojové vrtuľníky AH-1Z Viper s výzbrojou. Dobrá protihodnota.

22.03.2023

Minister Naď oznámil, že protihodnotu za darované MiG29 obdržíme za doplatok asi 340 miliónov USD dvanásť kusov bojových vrtuľníkov AH-1Z Viper, ktoré má vo výzbroji námorníctvo armády USA od roku 2010. Tie naše budú samozrejme nové, s výzbrojou aj preškolením personálu. Tento balík ak by sme kupovali, mal by hodnotu niečo okolo miliardy USD, preto je to výhodný deal. [...]

Aj darovanie lietadiel či systémov protivzdušnej obrany musí podliehať licenicii a pravidlám zákona o obchodovaní s výrobkami obranného priemyslu 392/2011.

19.03.2023

Dostal sa aku mne text darovacej zmluvy, ktorý neciem posúdiť či je pravý, ak áno , tak si myslím že porušuje naše aj medzinárodné právne normy a zvyklosti pri obchodovaní s výrobkami obranného priemyslu. Tam sa totiž píše: § 2 Základné ustanovenia (1) Na účely tohto zákona sa rozumie a) obchodovaním s výrobkami obranného priemyslu predaj alebo kúpa výrobkov [...]

ZHROMAŽDENIE: Odsúdenie nenávisti voči LGBTI

Skupina poslancov vyzýva Hegera zrušiť štandardy pre transrodových ľudí

31.03.2023 13:26

Podpísaní poslanci tvrdia, že usmernenia a postupy sa netýkajú iba liečby.

škola, učitelia, vyučovanie,

Ministerstvo školstva vybralo 40 pilotných škôl, ktoré budú od septembra učiť po novom

31.03.2023 13:13

Pre vysoký záujem sa rezort rozhodol v prvom roku zavádzania zapojiť vyšší počet základných škôl, ako sa pôvodne plánovalo.

Ukrajina Rusko Vojna

Zelenskyj: Po Buči sa svet zmenil, otvorili sa mu oči

31.03.2023 12:16

Dôkazy o zločinoch, ktorých sa podľa ukrajinských predstaviteľov dopustili ruskí vojaci, zhromažďujú medzinárodní vyšetrovatelia.

mimoriadna schôdza, predčasné voľby, migy, poslanci, parlament

Plat poslanca sa nebude znižovať, plénum odmietlo Matovičovu novelu

31.03.2023 11:31, aktualizované: 12:39

Výška poslaneckého platu za rok 2022 bola 3 270 eur.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 488
Celková čítanosť: 2667993x
Priemerná čítanosť článkov: 5467x

Autor blogu

Kategórie

Archív