SDKU vytiahla svojho superbaču! Ivet na HRAD.

Bratia v tričku( modrobílo páskovanom) nevedeli ako by mohli spokojne bačovať na maličkom salaši, tak nastrčili za vrchného baču babu Ivet a poza jej chrbát sa hotovali sami vládnuť. Ťahali za nitky ťahali, až sa im lanká pretrhli a figúrke hlavného baču ovisli ručičky a aj nožičky, až sa stala úplne nepoužiteľnou.  Padli im preferencie ako gate na dlhej šnúrke až niekde ku kolenám zvoliteľnosti a ukázali holé rite bratov..

Ovce mečali, že taký bača je na dva prdy a tak si zvolili pre svoj salaš nového baču.. Ten síce nemá ovisnuté ručičky.. ale ani jeho špagátiky poriadno nedržia.. A plánuje sa nechať zvoliť za superbaču vo svojom košiari.. lebo ten už nič nemusí.. ani len ruky na špagátikoch rozťahovať.. jemu sa stačí iba usmievať.

Lenže bratia v tričku chcú mať tiež svojho superbaču a dohodli sa, že nik iný nie je vhodnejší  ako tá baba Ivet,čo im predtým slúžila ako bača.. A dali vyhlásenie.. nepoznáme lepšiu figúrku, za ktorú by sme mohli ťahať na pozícii superbaču ako našu Ivet….  A terazky ovce bečia a dohadujú sa.. bude lepšia Ivet?, či Robin?, alebo nebodaj Janinko?

No neviem neviem ako sa ovce dohodnú.. lebo superbača môže konečne vymenovať vrchného honca práv a žalôb v salaši… takže žeby toto bol jediný dôvod aby sa znova chceli dostať za chrbát baby Ivet?,  neverím že by bola takou hlúpou a nechala zo seba urobiť znova figúrku,za ktorú budú len tak poťahovať iní galgani spoza jej chrbta. Raz už to zažila a rezolútne dala.. NIKDY VIAC… tak som terazky zvedavý či sa potvrdí Mňačkovo „Ako chutí moc“ …. či nie..

 

Tréneri SVK reprezentácie, kam kráčaš náš futbal?

11.06.2025

Po rozpade Československa sme budovali všetko na tých spoločných základoch. 1990 repre skončila medzi osmičkou najlepších na svetre v Taliansku, vypadla s Nemeckom v boji o semifinále 1:2. Nemci sa stali majstrami sveta. Tréneri SVK repre: Slovensko po rozdelení bolo zaradené v rebríčku FIFA asi na 40 miesto 1993-95 Vengloš, odstúpil po prehrách v kvalifikácii na Euro 96 pri [...]

Vláda prala oficiálne peniaze z drogovej činnosti a predaja zbraní. Demisia ministra nesmie stačiť!

04.06.2025

Zdechovský prišiel kontrolovať míňanie eurofondov na Slovensku z rozpočtu 2015 a tvrdí že sa tu rozkrádalo, za čo ho Fico nazval nájomným Vrahom. Opozícia sa okamžite ospravedlnila a nazvala to neprípustným. Ale ku kauze ktorá prebieha už niekoľko dní a nie, je ani smerácka ani Babišova sa akosi opoziční poslanci nevyjadrujú. Dokonca som nepočul ani eurohujera [...]

Ukrajinci zničili asi 9% strategického letectva protivníka jediným úderom lacných dronov. . Aká bude odveta?

03.06.2025

Nočný útok na dve letiská strategického letectva( Belaja 8 a Olenja 4+1 v Murmanskej oblasti), teda na jeden pilier jadrovej triády v deň mierových rokovaní v Istanbule, je hlavne politický odkaz. Výborne zvolená taktika, absolútne eliminovala protivzdušnú obranu daných letísk. Drony vzlietali z drevených kontajnerov s odsúvacou strechou z tesnej blízkosti letísk v rovnakom [...]

Přerov / Masaker /

Jeden z najdesivejších masakrov povojnového Československa. Jatky pri Přerove vykonal pluk z Petržalky. Pamätníci: bolo to tabu i v rodinách

18.06.2025 15:29

Bola vymazaná nielen z českých, ale aj zo slovenských dejín na niekoľko desaťročí. Prevažnú väčšinu povraždených tvorili ženy a deti.

india

Lietadlo Air India sa zrútilo s aktivovanou záložnou turbínou, ukazuje vyšetrovanie

18.06.2025 14:43

Naznačuje to, že lietadlo malo po štarte problém s motormi alebo hydraulikou.

Mária Kolíková

Kolíková predpokladá, že vláda po prokurátoroch pripravuje aj výsluhové dôchodky pre sudcov

18.06.2025 14:36

Kolíková dodala, že poslanci klubu SaS nebudú za návrh ako celok hlasovať.

Cyril a Metod, oslavy na Devíne

Vláda vyčlenila na tohtoročné cyrilo-metodské oslavy 750-tisíc eur

18.06.2025 14:20

Rovnako tak schválila vyčlenenie profesionálnych vojakov pre potreby organizácie podujatia.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 629
Celková čítanosť: 3556709x
Priemerná čítanosť článkov: 5655x

Autor blogu

Kategórie

Archív