Založ si blog

Diskriminácia hokejových fanúšikov podľa veku a navádzanie k hazardu!

Takto jednoducho sa dá špecifikovať krok SZĽH a ich marketingu, ktorý urobili pred tohtoročnou hokejovou sezónou.

Jedenej internetovej televízii vypršala licencia a nebola obnovená. Licenciu na internetové vysielanie najvyššej hokejovej súťaže dostal hlavný partner a sponzor TIPSPORTLIGY, spoločnosť TIPSPORT.

Na tom by nebolo nič zlé, veď sponzorujú nemalými čiastkami náš hokej. NO spôsob akým uviedli sledovanie hokeja na internete do života je vo svojej podstate protizákonný. Oni nás nútia k hazardu, aj keď len čiastkou 1,20 eura mesačne, zároveň však znemožnili sledovanie hokeja na internete fanúšikom mladším ako 18 rokov! TOTO JE PORUŠENÍM ZÁKONA 365/2004, kde sa jednoznačne hneď na začiatku píše v paragrafe 2: Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.

Ak totiž chceme sledovať hokej na internete, tak sa musíme zaregistrovať na ich stránke, vrátane doloženia svojho veku, ktorý nesmie byť nižší ako 18 rokov. Už zbieranie kópií osobných dokladov z dôvodu možnosti sledovania hokeja na internete je protiprávne. A toto všetko len preto, že uvedená spoločnosť prevádzkuje hazardné hry. Zaregistrovaním a odselektovaním mladších ako 18 rokov to nekončí. Prvých sedem dní môžete hokej sledovať zadarmo, no potom musíte STÁVKOVAŤ na výsledky zápasov, lebo inak vám prístup k prenosom zrušia. A to síce minimálnu sumu 1,20 eura mesačne, no aj to je nútenie k hazardným hrám, čo je vo svojej podstate amorálny čin.

Rád by som za sledovanie hokejových prenosov zaplatil aj dvoj či trojnásobok mesačne, ako tých 1,20 eura, ale bez nátlaku k hazardu. Lebo oni dobre vedia, že veľká časť populácie podľahne a začne stávkovať vo veľkom. AKO TOTO MOHOL DOPUSTIŤ SZĽH??? Stojí judášsky groš zato, že sme fanúšikov hokeja mladších ako 18 rokov jednoducho DISKRIMINOVALI PODĽA VEKU a zo starších  vyrábame „gemblerov“ s pravdepodobnosťou vzniku potencionálnych sociálnych problémov ??

P.S.: Ak tie práva predal PRO-HOKEJ a.s. je to rovnaké. Zvonka nie je jasné, kto má akú časť marketingu pod svojim patronátom, aj SZLH aj PRO-HOKEJ má marketingové práva k nášmu hokeju.

O Mníchovskej zrade sa mlčí, dnes máme 82 výročie dňa, keď nás FRA, GB a ITA darovali Hitlerovi!

29.09.2020

Dnes 29.9.2020 máme 82. výročie Mníchovskej zrady, ktorou nás Británia, Francúzsko a Taliansko venovali Hitlerovému Nemecku.. NAŠE MÉDIÁ MLČIA! Za povšimnutie stojí hlavne Nemecko Anglický dodatok, kde sa mojkajú a sľubujú si nikdy viac proti sebe … Písal sa 30.október 1938.. Toto bol začiatok II.WW a nie napadnutie Poľska o rok neskôr. Všetci kričali že vojnu [...]

Okrem manifestácií a protestov sa deje v Bielorusku aj toto!

17.08.2020

14. augusta štáb Svetlany Tichanovskej originál mena ( Светлана Тихановская) vyhlásil vznik koordinačnej rady pre prevzatie moci“ Do tejto rady môžu byť začlenení predstavitelia občianskej spoločnosti, známi Bielorusi, profesionáli v svojej oblasti. Realizácii tohto kroku napomohlo niekoľko faktorov: masová voličská podpora Tichanovskej na základe [...]

Zamyslenie k nedožitým 90-tinám prvého prezidenta Michala Kováča. Milosť udelená Mariánovi Kočnerovi prezidentom Kováčom mala negatívny následok.

03.08.2020

Dnes 3.8.2020 sme si pripomenuli deväťdesiate výročie narodenia nášho prvého novodobého prezidenta pána Michala Kováča. Prezident SR Zuzana Čaputová pri tejto príležitosti krátko zaspomínala na jeho boj s Mečiarom. Mimo iné povedala : „ Ako hlava štátu pôsobil v období, keď musel klásť odpor autokratickému politikovi, pretože sa nechcel spreneveriť svojmu sľubu, [...]

cigániková jana

Cigániková hovorí o bariérach v potratovej novele, nevidí v nej pomoc

29.09.2020 17:25

Poslankyňa NR SR Anna Záborská v utorok v pléne predložila pozmeňujúci návrh k vlastnej potratovej novele.

Národné centrum zdravotníckych informácií / NCZI / Peter Bielik /

Funkcionalita zberu dát cez aplikáciu Moje ezdravie bola od začiatku chybná

29.09.2020 17:14

Súčasné vedenie NCZI podľa jej slov už prijalo potrebné technické aj organizačné bezpečnostné opatrenia.

žena, rúško, ochrana

Rúška sa vracajú takmer všade. Fotiť sa s nimi nemusíte, je na to výnimka

29.09.2020 15:51

Od 1. októbra budú rúška povinné aj tam, kde ich ľudia doteraz nemuseli nosiť. Táto povinnosť má však viaceré výnimky.

Smer / Ladislav Kamenický / Robert Fico / Juraj Blanár /

Smer chce podať návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze NRSR

29.09.2020 15:39

Na rokovanie chce pozvať ministrov, aby vysvetlili, čo idú robiť v najbližších dňoch na záchranu svojho rezortu.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2012918x
Priemerná čítanosť článkov: 4585x

Autor blogu

Kategórie