Založ si blog

Žiaden ruský kapitál nezvalil Stracheho! Hry tajných služieb na scéne. ..

Celá Únia je v čase volieb, v každom štáte sa očakávajú alebo už prebiehajú voľby. Keď tu zrazu Der Spiegel z Berlína zverejní kompromitujúce video s hlavným hrdinom šéfom Slobodnej strany rakúska Heinz- Christianom Strachem. Video nahraté na IBIZE TRI mesiace pred októbrovými voľbami 2017 v Rakúsku. Po nich  sa dostal tento politik do vládnej koalície a začal spolurozhodovať o osudoch našich susedov.

Podstatou videa je pripustenie povolebného zvýhodnenia nemenovanej ruskej skupiny firiem v stavebnom podnikaní, ktoré malo byť odmenou za ….. Tu sa pristavím, Mladá blond slečna vo videu ktorá pôsobí ako POSOL – neter podnikateľa Igora Makarova, veľkopodnikateľa údajne blízkeho Putinovi. Ten údajne plánoval kúpiť 50% podiel v bulvárnom Kronen Zeitung a prostredníctvom neho podporiť predvolebnú kampaň Stracheho… Toto sa odohralo 20.7. 2017, tri mesiace pred voľbami.. nik, ani samotný politik sa nezamýšľa ,ako sa dá stihnúť podpora jeho kampane za tak krátku dobu, keď len kúpa denníka zaberie niekoľko mesiacov.. Spolu s ním tam je aj zástupca primátora  Viedne Johan Gudenus.

Všetky svetové médiá hneď po zverejnení videa konštatovali že Ruský kapitál zvalil vládu Rakúska. Naši politici okamžite písali vo svojich statusoch o ruskej mafii a jej úplatkoch!  Označili pravičiarskych vodcov Európskych politických strán za PUTINOVE BÁBKY. Nik sa ani len nezamyslel , že všetko môže byť inak. Ak by tento ich kalkul bol pravdou, aký by mal prospech PUTIN z kompromitovania „svojej“ bábky Stracheho?. NIč z hovoreného vo videu sa neuskutočnilo, čo len svedčí o práci tajných služieb a nie snahy preniknúť ruskému kapitálu nezákonne do Rakúskych trhov a štátnych zákaziek.

VŠETKO JE ASI INAK.

 Süddedeutsche zeitung v článku Chytený v pasci na konci konštatuje závažnú vec… domnelá ruská neter oligarchu Makarova, ktorý je jedinou skutočnou osobou z tohto príbehu nie je žiadna jeho neter, dokonca to nemusí byť ani Ruska. Nie je  pravdou, že by mala stovky miliónov eur. Bola to len NÁVNADA.  Makarov poprel, že dáma z videa je jeho neterou, prehlásil, že s takouto akciou nemal nikdy nič psoločné.  Citujem Kasparov.ru: Предприниматель Игорь Макаров заявил, что женщина, из-за разговора с которой был вынужден уйти в отставку вице-канцлер Австрии Хайнц-Кристиан Штрахе, не имеет к нему никакого отношения, píše Forbes. On dokonca podniká v petrolejárskom priemysle, je bývalým cyklistom a predsedom Ruskej cyklistickej federácie. „ Je všeobecne známe, že som bol jedináčik a nemám teda žiadne netere, nepoznám ani žiadnu Alenu Makarovovú, ktorá tam vystupovala“ prehlásil. Igor Makarov je prezidentom medzinárodnej skupiny firiem ARETI, jeho majetok sa odhaduje na 2,1 miliardy USD.

V čase návštevy Stracheho a Gudenusa mala totiž vilu Finca v obvode Carretera Ibiza a San Antonio 27040, parcela 13 poligono 21 v Sant Rafael de Sa Creu dva týždne prenajatú akási Hye Ji z Busanu v Južnej Kórei. Registrovala sa na Airbnb tesne pred návštevou začiatkom júla. Čaru facebooku podľahla necelý mesiac predtým, ako sa registrovala na Airbnb. Podľa informácií od Gaetana vilu navštívila so skupinou vzdelaných a čistotných priateľov. Cena za tento prenájom sa spolu so službami vyšplhala takmer k 20 tisícom Eur. Jedinú dostupnú údajnú fotografiu tejto slečny nedokáže nájsť google medzi miliardami iných. Na výzvy k priateľstvu zatiaľ nereaguje. Vysvetlenie zrejme dostatočne prináša jej facebookový profil:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100019702751599

Okrem bežných zdvorilostí po svojej návšteve zanechala Gaetanovi špeciálny odkaz s poďakovaním za pochopenie pre jej záľubu vo wifi prístrojoch. Vtipná osoba. (Radovan Bránik facebook)

Zo vzniknutých asi sedem hodín záznamu bolo uvoľnených len niekoľko minút, dostatočných na to, aby padla vláda nášho suseda. Politik samozrejme mal okamžite nahlásiť, že bol vystavený korupčnému správaniu, vtedy by bol čistý. On sa tvári ako upratovač v rakúskej politike a pritom bol sám pošpinený, prinajmenšom pokusom o korupciu. Vo videu údajne popisuje že drží v hrsti aj terajšieho premiéra KURTZA, dokonca poodhalil aj financovanie svojej strany inými podnikateľmi.

Dokonale pripravená akcia s kopou skrytých kamier, ktorá neslúžila na úplatok politika, ale len výrobu kompromitujúceho materiálu svedčí o tom, že ju pripravila niektorá z vysoko špecializovaných tajných služieb. Kto si môže zaregistrovať svoju kryciu firmu v Južnej Kórei? Kto má záujem , aby boli kompromitovaní pravičiarsky politici tesne pred voľbami do EU? Lebo načasovanie vypustenia tohto videa nie je náhoda, napriek tvrdeniu Der Spiegel, že video mali asi mesiac a pozorne overovali jeho pravosť, zostáva faktom, že bolo vypustené účelovo. Ak slúžia pravičiari ako piata kolóna rusov, je nemysliteľné, že toto zorganizovali ich tajné služby.. nemali by na to žiaden dôvod. Tvrdenie opaku, že im to len uniklo, je smiešne..

Koľko takýchto videí čaká v trezoroch na ich narodenie? Predstava, že sme neustále len hračkou v rukách tajných služieb veľkých štátov, ktoré pracujú niekedy aj proti samotným svojim vládam, lebo ich riadi nadnárodná skupina mocných so svojimi vlastnými záujmami, je veľmi znepokojujúca.  NIE RUSKÁ OLIGARCHIA zasahuje pred voľbami v tomto prípade do politického rozloženia síl v EU, juhokórejská registrácia nájomcu by nám mohla veľa napovedať.  CUI BONO – v čí prospech? je taktiež signifikantné…

zdroje:  Süddedeutsche zeitung, kasparov.ru, Radovan Bránik, vlastné.

Zomierame po stovkách denne, sme prví v úmrtnosti na milión obyvateľov! Kde urobili soudruzi z NDR chybu?

18.02.2021

Začnem priamo s číslami. Od začiatku pandémie spred roka do 17.2.2020 na Slovensku zomrelo na COVID19 alebo s Covidom19 celkovo 6168 obyvateľov, čo je 1129 zomrelých na 1 milión obyvateľov. Týmto parametrom sme od začiatku pandémie na 28 mieste vo svete. Vedie Gibraltár s viac ako 2500 mŕtvych/milión obyvateľov, pred San Marínom s 2119 a Belgickom s 1875m/mil. Na prelome [...]

NR SR musí Lipšica odvolať z funkcie Špeciálneho prokurátora na základe vlastnej chyby!

15.02.2021

Najskôr si ujasníme že aj PREČIN JE TRESTNÝM ČINOM spáchaným z nedbanlivosti alebo úmyselný trestný čin, za ktorý zákon ustanovuje trest odňatia slobody s hornou hranicou neprevyšujúcou päť rokov. Toto je prípad pána Lipšica. Účelovo terajšia koalícia upravila 29.decembra 2020 Zákon o prokurátoroch č 154/2001 v tom, že sa môže stať generálnym či [...]

Manipulujeme počtami hospitalizovaných? Ich počet z počtu aktívnych pozitívnych stúpol za mesiac z 6% na 26, 33%!

09.02.2021

8.2.2021 máme oficiálne tieto údaje: Počet 3453, z toho na JIS 281 a pľúcnej ventilácii 316. Teda Z 3453 hospitalizovaných má ťažší priebeh 597 pacientov, no nie všetci majú ťažký priebeh kovidu, vo veľkej väčšine by boli na JIS a ventilácii asi aj tak, kôli iným nemociam. Kĺzavý 7 dňový medián je 2077, V tento deň máme 13 110 aktívnych pozitívnych, [...]

Romania Slovakia

Lajčák rozčúlil Kosovčanov za 'zombie' mapu, kde je Kosovo súčasťou Srbska

27.02.2021 07:30

Osobitný splnomocnenec EÚ pre kosovsko-srbský dialóg Miroslav Lajčák čelí kritike Prištiny za nástennú mapu Balkánu. Hovorí, že ide o nedorozumenie.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Skrotila Čaputová konečne Matoviča?

27.02.2021 06:00

Ochoreniu COVID-19 podľahlo už 7 tisíc Slovákov. Odchod ministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽaNO) je nevyhnutný a pre koalíciu potrebný.

Taiwan, lampión, festival,

ONLINE: Zrušte patenty na vakcíny, vyzýva WHO. Firmy nechcú

27.02.2021 06:00

WHO vyzvala farmaceutické firmy, aby pri vakcínach proti koronavírusu pozastavili platnosť patentov. Narazila však na odpor.

pocasie-27-2-2021

Víkend bude chladnejší, zlepší sa to v novom týždni?

27.02.2021 00:00

Po extrémne vysokých teplotách počas týždňa sa posledný februárový víkend predstaví v chladnejšom kabáte. Bude to tak aj začiatkom marca?

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 453
Celková čítanosť: 2195425x
Priemerná čítanosť článkov: 4846x

Autor blogu

Kategórie