Sme nespokojní s poplatkami v bankách? ? ? Jednoduché riešenie!

Je priam frustrujúce zistenie, že počas všeobecnej krízy si neustále vedú dobre len BANKY. Tie čo majú problém si pomôžu z eurovalu. Tie čo nemajú problém si pomôžu od klientov. Banka nič nevyrába a má sa lepšie ako výrobcovia či predajcovia.. Keď boli ziskové.. delili si zisk medzi majiteľov banky a manažment.. Keď sú stratové sanujú ich obyčajní daňoví poplatníci.

Spomienka na socialistické banky.. Mali sme 15 miliónov obyvateľov a DVE finančné ustaňovizne, ktoré slúžili ľudom.. teda.. jedna „živnostenská banka“ ktorá schraňovala valutové úspory obyvateľov, čo mali šťastie zarobiť si v zahraničí( tým položila na účet tuzexové poukážky – bony) a druhá sporiteľňa…. nič viac pre obyčajného socialistického človeka nebolo.. Tam ste mohli mať buď účet alebo vkladnú knižku..4% zhodnotenia pri ročnom viazanom vklade… 1,5 % pri normálnom.. Ľudia žili, kupovali , predávali. Skoro všetko KEŠ….

Vláda chce vybrať prachy od bánk do rozpočtu, tie nám  však bankový sektor prdne do poplatkov. Pre mňa je nepochopiteľné, že ak má niekto na účte napr. 1000 euro, nič s nimi nerobí, tak mesačne PRICHáDZA O PRACHY.. Lebo poplatky za vedenie účtu ďaleko prevyšujú úrok z uloženého vkladu. KAM SME TO DOSPELI??? Požičiaš si.. dajú ti 6,5%.-10%. máš tam vklad?? Platíš za vedenie účtu 5 evri mesačne.. za každý jeden pohyb  na účte máš ďalšie poplatky… AKO SA TOMU VYHNÚŤ?????

JEDNDUCHO….. KEŠUJME a kašlime na banky.

 

Prestaňme vkladať svoje výplaty do bánk, prestaňme používať kreditky.. Že sa to nedá??? ALE DÁ.. len to chce širokú dohodu. A BANKY SA Z TOHO POSERÚ…..  Dajme si vyplácať výplatu do ruky.. a všetko plaťme kešom.. .. ja viem, viac sa nabeháme.. ale.. oni pochopia veľmi rýchlo.. a začnú sa starať o svojich klientov.. myslím, že keby sme zrazu prestali využívať všetci banky.. tak do dvoch mesiacov by bolo všetko na poriadku.. Mesiac by zisťovali čo sa deje a prepad ziskov by bol tak obrovský., že by okamžite reagovali….

PREJDIME NA KEŠ……….Viem.. spiatočnícke.. ale moderné technológie a zlodejstvá môže položiť len stredoveké riešenie..

 

Pozemné operácie USA v Iráne by boli pre nich pravdepodobne druhým Vietnamom. Trump musí mať rýchle víťazstvo.

29.03.2026

V Iraku či Afganistane sa USA presvedčili, že na Blízkom východe sa v podstate nedá zvíťaziť a nedá sa importovať „západný spôsob demokracie“ tamojším obyvateľom. Taký Afganistan po 10.ročnej prítomnosti Rusov, či 20.ročnej prítomnosti Američanov sa vždy vrátil k svojim pôvodným tradičným hodnotám moslimského sveta. To isté sa udeje v Iraku v lete 2026 po [...]

Projekt T-4 „Sotka/stovka“, prvý 3 machový ruský bombardér, zabijak lietadlových lodí.

26.03.2026

Začiatkom 60. rokov 20. storočia začala konštrukčná kancelária Pavla Suchoja navrhovať unikátne lietadlo s kódovým označením „100“. O šesť rokov neskôr bolo „100“, ako ho jeho vývojári nazvali, pripravené na letové skúšky. Bol to skutočne fantastický stroj: rýchlosť 3 200 km/h, výška letu 17 000 metrov a vyzbrojený hypersonickými strelami s plochou dráhou [...]

Hon na obohatený urán pre jadrové zbrane Iránu mi pripomína LOŽ O IRAKU 2002.

25.03.2026

Spomínate, ako USA a Británia cestou MI6 a CIA presvedčili celý svet, že Irak nedodržal dohody s 90tych rokov a stále vlastní zbrane hrOmadného ničenia( chemické či biologické)?? Následne ho napadli, zabili vodcu a dosadili svoju okupačnú vládu, okupujú ho ešte aj dnes teda v roku 2026. Pritom sa ukázalo, že Irak a Saddám žiadne zbrane hromadného ničenia nevlastnil, bola [...]

Trump

Trumpov obrat? Zvažuje koniec vojny aj bez znovuotvoreného Hormuzského prielivu

31.03.2026 12:22

Ešte v pondelok Trump hovoril úplne inak.

šimkovičová

Čistky v kultúre pokračujú, Šimkovičová odvolala šéfky múzea aj knižnice v Košiciach

31.03.2026 12:15

Rozhodnutie ministerky prichádza po sérii podobných odvolaní v hlavnom meste, ktoré sa v uplynulých mesiacoch dotkli napríklad SND či SNG.

pellegrini profesori

Prezident Pellegrini vymenoval 30 nových profesorov, zdôraznil ich spoločné poslanie

31.03.2026 12:08

Novovymenovaným profesorom prezident takisto odkázal, že môžu prispieť k zlepšeniu spoločenskej klímy.

delostrelci, caesar, delo, kanón, húfnica, paľba, vojna, Ukrajinci, vojaci

„Nemáme odpoveď.“ Ruskí vojnoví jastrabi otvorene hovoria o porážke. Čo ich tak vydesilo?

31.03.2026 11:40

Ruský informačný priestor čoraz častejšie priznáva aj úspechy Ukrajiny na fronte.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 672
Celková čítanosť: 3877041x
Priemerná čítanosť článkov: 5769x

Autor blogu

Kategórie

Archív