Zastupujúci generálny prokurátor Tichý koktal, ja som okoktavel…

Po zhliadnutí obranného vystúpenia zastupujúceho generálneho prokurátora som okoktavel. Prečo?

Nevadí mi, že sa ktokoľvek akokoľvek zabáva, pokiaľ neruší pri tom ostatných a neporušuje zákon. Nech sa stavia v súkromí aj na hlavu. Taký istý postoj mám aj k inkriminovanej zábave sudcov a ich kamarátov na párty minulú jeseň. Chápem že Žitňanskej a Lipšicovi v boji proti Harabinovi poslúži všetko čo sa dá použiť. To by ma vôbec nevzrušovalo… Pozrel som si tie zábery a povedal som si.. sú šibnutí ako každý normálny človek.  Dokonca ma ani nepobúrilo imitovanie „Harmana“( strelec z Devínskej Novej..) .. lebo ten cirkus s nosením samopalov a zákaz športových zbraní čo nasledoval bol kabaret na zaplakanie.

Čo ma teda priviedlo ku koktaniu???? No spôsob akým sa obhajoval pán TICHÝ v piatok v televízii. Teda presne tá jeho časť, keď sa snažil novinárov  a nás obyčajných divákov presvedčiť, že nenapodobňovali Harmana.. LEBO ON PREDSA NEMAL PRI STREĽBE SAKO!!!! A modré slúchadlá na ušiach?? To predsa nie je nič.. pristali by aj tej novinárke čo to vyštuchala..a to AKáčko (VZ 57či podobný???)– teda samopal či repliku v rukách sudcov ani nespomenul.. teda podoba tam podľa Tichého VONKONCOM nebola.. to je arogancia najvyššieho zrna.. právnicky možno OBHÁJITEĽNÁ ako čokoľvek na svete ak sa dobre zaplatí a zoženie sa dobrý právnik… ALE ČO SME VŠETCI OSPROSTELI???? PÁN Tichý.. mali ste mlčať, lebo to čo ste predviedol, ako ste  nás presviedčal, že biele nie je vôbec biele.. to teda bola riadna KRAVINA.. presne pre toto  Lipšic môže právom vykrikovať heslá o netrestateľnej arogantnej skupine.. ano Vaše arogantné vysvetľovanie a robenie z nás všetkých SLEPÝCH DEBILOV.. to ma priviedlo k okoktaveniu.. Je mi z takejto argumentácie na ZVRACANIE.. je mi smutno z toho, že náš vrchný zastupujúci prokurátor nás má za hlupákov a debilov… Nikdy by som neveril, že takto nehanebne môžete klamať sám sebe a nám všetkým.. Ano.. dobrý právnik by dokázal pred súdom, že to určite nikto nenapodobňoval Harmana.. ale dokážete presvedčiť aj svoje svedomie???

MLČETI ZLATO…

MŇA STE URČITE NEPRESVEDČIL… lebo nie som slepý a ešte k tomu debil.. Ja len toľko.

http://www.cas.sk/clanok/200258/zvrateny-zur-sudcov-takto-sa-zabavali-na-masakri-z-devinskej.html

 

Útok chemickými zbraňami v divadle. Situácia sa rýchlo mení.

22.03.2026

Divadelná hra, ktorú som navštívil, sa volala Kartónový otecko. Z piatich hercov Astorky som poznal dvoch a to Maťa Landla a Anku Šiškovú. Hra maďarského autora je u nich v repertoári tretí rok, pre klasických divákov zvyknutých na nemodernu, to musel byť spočiatku šok. Herecké výkony sa mi veľmi páčili, no téma sa mi zdala spolitizovaná, ako je vlastne celý [...]

Homo nie si Bohu rovný, ani Bohom.

21.03.2026

Krásna je naša planéta, hlavne modrá a zelená, sem tam hnedou horstiev a žltou púští, aby nebola nudná , je sfarbená. Boh stvoril ľudstvo na svoj obraz ho urobil, nikdy mu neprikázal, aby sa každý za svoj kus sveta, do krvi so susedmi neustále bil. Boli sme si rovní, pred bohom aj vesmírom, až raz niekto si zmysle, ŽE ON BUDE BOHOM. Chcel deliť a panovať, chcel všetko [...]

Keď hviezdy padali, sny sa plnili.

14.03.2026

Kam podela sa láska človeka k človeku? Prečo ovláda nás nenávisť a zášť? Kde zostala doba minulá, kde muž so ženou sníva, o milovaní, rodine, budúcnosti? Keď jej šepká v svite mesiaca, milujem ťa, prichádza skvelá doba žitia, pre rodinu našu vhodný čas? A padala hviezda, sny sa plnili. Teraz padá a plnia sa hroby, duše blúdia medzi ľuďmi, nastáva ticho, smrť si [...]

golob

Slovinské voľby rozhodlo pár tisíc hlasov. Premiér Golob zaknihoval veľký obrat a vyhral

22.03.2026 21:54, aktualizované: 22:58

Pre Golobovu stranu ide napriek triumfu o zdvihnutý varovný prst. Pred štyrmi rokmi zdolal Janšu suverénne.

mnichov

SPD po 40 rokoch prišla o Mníchov, primátorom prvýkrát „zelený“. Médiá hovoria o senzácii

22.03.2026 20:15, aktualizované: 21:38

Súčasný primátor mesta Dieter Reiter uznal porážku. "Spackal som to, bola to moja vina," povedal svojim priaznivcom.

protest autodopravcov

Sme na hrane, niektorí už odstavili. Kamionisti žiadajú štát o pomoc, inak budú štrajkovať

22.03.2026 19:55

Máme informácie, že Slovnaft pozastavuje všetky zľavy pre motoristov, o mesiac už nemusí byť na pumpách ani ADBULE, tvrdí UNAS.

Robert Golob

50 litrov na deň. Slovinsko obmedzilo tankovanie, premiér povolal armádne cisterny

22.03.2026 19:06

"V Slovinsku je dostatok paliva, sklady sú plné a nehrozí nedostatok paliva," vyhlásil Robert Golob.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 669
Celková čítanosť: 3863936x
Priemerná čítanosť článkov: 5776x

Autor blogu

Kategórie

Archív