Založ si blog

Arcibiskupovi Trnavskému asi preskočilo, vymyslel nový ťažký hriech!

Trnavský arcibiskup si prisvojil práva Boha a ustanovil nový ťažký hriech. Po desatore a siedmych hlavných hriechoch on rozhodol, že ŤAŽKÝM hriechom je aj propagácia kandidáta či kandidátky na prezidenta s ultraliberálnymi názormi, ako je schvaľovanie potratov, partnerstiev LGBTI ľudí, či adoptovanie detí takýmito pármi…

Prosím pekne, nie tie činy sú ťažkým hriechom, ale čo i len propagácia nebodaj voľba takých kandidátov . Môžem povedať, že sa ten arcibiskup trnaFský asi zbláznil…. Po takomto politickom zásahu do volieb prezidenta cirkevným hodnostárom by mala nasledovať okamžitá odluka cirkvi od štátu. Je mu milší neofašista ako normálny liberálny kandidát. Ak si pozrieme desatoro, ktoré každý pozná a k nemu 7 hlavných hriechov: pýcha, lakomstvo, závisť, hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť, tak nikde ani len náznak hriechu zvaný „propagácia prezidentského kandidáta s ultra liberálnym vzťahom k životu“.

A čo jeho nadriadený prelát Zvolenský sediaci v Bratislave??? MLČÍ… podľa známeho príslovia kto mlčí , ten svedčí… teda súhlasí možno predpokladať, že má rovnaký názor na nový ťažký – teda smrteľný hriech … A už len čakám na vyjadrenie, že taký sa nebude dať odpustiť pri normálnej spovedi…. Žijeme vo svete, kedy sa zbláznili aj cirkevní hodnostári…

Gratulujem Čaputovej k polčasovému vysokému víťazstvu. Druhé kolo bude asi veľmi tesné. .

17.03.2019

Zisk 870 000 hlasov pri účasti 48,74% stačil na pohodlné víťazstvo s viac ako dvojnásobkom od druhého. Ako dopadne druhé kolo? Kto chcel voliť Čautovú bol už v prvom kole, takže neviem či viac »

Je Šefčovičov titul JUDr. neplatný? Majú pravdu Marvoň a Har a bin?

15.03.2019

Mojim koňom v zajtrajších voľbách nie je Šefčovič ani Čaputová, či nebodaj Harabin s Kotlebom. Musím však reagovať na nezmysly jedného právnicky vzdelaného človeka, ktorý dokonca právo viac »

Vojna o dodávky zbraní je tvrdá , Ankara odmietla systém z USA, berie S400 Triumf.

10.03.2019

Krátka správa, ktorá je prítomná v informačných prostriedkoch už od decembra 2017, kedy Turci podpísali s Ruskom zmluvu o budúcej zmluve na nákup komlexu protivzdušnej protiraketovej obrany viac »

Letisko v Prievidzi.

VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu

19.03.2019 17:45

Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pred 18 rokmi tu pristál Federer, ktorý prišiel na pytačky.

UKRAINE-CRISIS/VOLKER

Znovuzískanie Krymu silou by bola vojenská katastrofa, tvrdí Kurt Volker

19.03.2019 17:24

Osobitný predstaviteľ ministerstva zahraničných vecí USA pre Ukrajinu Kurt Volker zároveň zdôraznil potrebu obnovenia územnej celistvosti Ukrajiny diplomatickými prostriedkami.

Nursultan Nazarbajev, Kazachstan, prezident

'Otec národa' Nazarbajev uvoľnil miesto novej generácii lídrov

19.03.2019 17:08, aktualizované: 17:12

Nursultan Nazarbajev, po rozpade ZSSR prvý kazašský pezident sa vzdal funkcie, ktorú zastával od roku 1991.

Maroš Šefčovič

VIDEO Šefčovič: Ak budem zvolený za prezidenta, zrieknem sa imunity

19.03.2019 16:34

Podľa prezidentského kandidáta Maroša Šefčoviča má byť prezident pred zákonom v tom istom postavení ako všetci ostatní občania.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 1414327x
Priemerná čítanosť článkov: 3742x

Autor blogu

Kategórie