Založ si blog

Arcibiskupovi Trnavskému asi preskočilo, vymyslel nový ťažký hriech!

Trnavský arcibiskup si prisvojil práva Boha a ustanovil nový ťažký hriech. Po desatore a siedmych hlavných hriechoch on rozhodol, že ŤAŽKÝM hriechom je aj propagácia kandidáta či kandidátky na prezidenta s ultraliberálnymi názormi, ako je schvaľovanie potratov, partnerstiev LGBTI ľudí, či adoptovanie detí takýmito pármi…

Prosím pekne, nie tie činy sú ťažkým hriechom, ale čo i len propagácia nebodaj voľba takých kandidátov . Môžem povedať, že sa ten arcibiskup trnaFský asi zbláznil…. Po takomto politickom zásahu do volieb prezidenta cirkevným hodnostárom by mala nasledovať okamžitá odluka cirkvi od štátu. Je mu milší neofašista ako normálny liberálny kandidát. Ak si pozrieme desatoro, ktoré každý pozná a k nemu 7 hlavných hriechov: pýcha, lakomstvo, závisť, hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť, tak nikde ani len náznak hriechu zvaný „propagácia prezidentského kandidáta s ultra liberálnym vzťahom k životu“.

A čo jeho nadriadený prelát Zvolenský sediaci v Bratislave??? MLČÍ… podľa známeho príslovia kto mlčí , ten svedčí… teda súhlasí možno predpokladať, že má rovnaký názor na nový ťažký – teda smrteľný hriech … A už len čakám na vyjadrenie, že taký sa nebude dať odpustiť pri normálnej spovedi…. Žijeme vo svete, kedy sa zbláznili aj cirkevní hodnostári…

Môže za terajšie otepľovanie v prvom rade človek? Zamyslenie v súvislostiach, pohľad z bufetu.

15.08.2019

Ešte pred mesiacom som mal Trumpa za blázna a sebe by som, dal za takúto úvahu pár faciek...Jedno je isté, vody na planéte v rôznych skupenstvách je v sumáre konštantné množstvo.Čo spôsobuje, viac »

Maverick nám zostrelil štyri Migy a my sme sa len prizerali. Studená vojna vrcholila v roku 1986.

13.08.2019

Písal sa rok 1986 a ja som druhým rokom slúžil u bojováku s označením 1610. Našou úlohou bola ochrana hraníc Československa, ba čo viac, celého socialistického tábora. Lebo verte či nie, viac »

Svedok Tóth sa bojí o život? Prečo vyzradila Tódová jeho identitu? Dozvieme sa niekedy skutočnú pravdu o kauzách Zmenky a Kuciak?

31.07.2019

Na dnešnom pojednávaní v kauze „ ZMENKY“ mal vypovedať aj novinár a bývalý SISkár Peter Tóth. Už dávnejšie sa vyjadril pred vyšetrovateľom, že zmenky boli sfalšované a Kočnerovi ich viac »

USA / Donald Trump /

USA otestovali raketu stredného doletu

19.08.2019 19:39

Spojené štáty od INF oficiálne odstúpili 2. augusta.

šufliarsky

Bomba alebo rozstrieľanie v aute

19.08.2019 19:15

Podľa informácií Pravdy tieto dve možnosti mali zvažovať páchatelia pri plánovaní vraždy vtedajšieho prvého námestníka generálneho prokurátora Petra Šufliarskeho.

Emmanuel Macron

Macron vidí reálnu šancu pre mier na Ukrajine

19.08.2019 19:06, aktualizované: 19:42

Ruský prezident tiež povedal Macronovi, že Moskva podporuje útoky sýrskej armády proti "teroristom" v severnej provincii Idlib.

Andrej Kiska

Prokuratúra potvrdila moje slová o prepojení štátu a organizovaného zločinu, hovorí Kiska

19.08.2019 17:44

Pripomenul, že ako prezident stretol aj množstvo čestných policajtov, prokurátorov a sudcov.

simon22

Nežijem krátko aby som nič nevedel, ale ani príliš dlho aby som všetko zabudol...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 401
Celková čítanosť: 1565187x
Priemerná čítanosť článkov: 3903x

Autor blogu

Kategórie